Atomik Vibes Festiwal Muzyczny

2642

Podziel się! Do terminarza Przypomnij mi
Powiew świeżości na rodzimej scenie festiwalów muzycznych – Atomik Vibes.

Atomik Vibes to trzydniowy festiwal muzyczny, który w założeniu ma jednoczyć ludzi i łączyć muzykę, sport, rozrywkę i pozytywne emocje w jedną wielką mieszankę kultularno-społeczno-rozrywkową. Festiwal odbędzie się w dniach 28-30 lipca tego roku w miejscowości Strzyżewo.

Atomik Vibes wymyka się spod wszelkich schematów i ram, dlatego naprawdę trudno ująć w słowa, to czym tak naprawdę to wydarzenie jest, dlatego najlepiej charakteryzują ten festiwal zdjęcia z ubiegłorocznej edycji. Twarze uczestników ubiegłorocznej edycji. Uśmiech, beztroska, radość, spontaniczność, spokój ducha i najważniejsze – wolność. Nie sposób jest znaleźć na polskiej scenie festiwalowej podobne przedsięwzięcie, które za cel wzięło sobie równie ambitny cel, dlatego Strzyżewo na mapie Polski jest ewenementem, chlubnym wyjątkiem.

A to dopiero wstęp: festiwal kolorów, Beach Party, SkimBoard, SlackLine, zumba, mistrzostwa Polski w Biegu Piwnym czy też walki w kisielu, to tylko jedne z wielu atrakcji , jakie są zaplanowane na trzy upalne dni Lipca tego roku.

Jeśli chodzi o oprawę muzyczną to w tym roku Strzyżewo odwiedzi prawdziwa śmietanka polskich wykonawców. O.S.T.R. - najbardziej popularny na tę chwilę artysta muzyczny w Polsce, Tom Swoon, dj, producent, który występował na słynnym festiwalu muzycznym w Belgii Tomorrowland, a poza tym kochany w Wielkopolsce Donguralesko, ceniony artysta reggae Kacezet, Mikro, Dj Gregory, Elvas, Luke S, Master, Tim Heart oraz sporo mniej znanych muzyków, którzy z pewnością dadzą się poznać z dobrej strony szerszej publiczności, rozpalając serca uczestników dając prawdziwe show.

A więc muzyka, rozrywka, pozytywne emocje. Czy to nie brzmi jak baśń? Dokładnie tak! Tymże Atomik Vibes w istocie jest, w ten sposób chce oddziaływać na uczestników. To zapomnienie o realnym świecie, błogostan, który ma zabrać uczestników tego wydarzenia na kilkadziesiąt godzin w rzeczywistość w której nie ma problemów. Wielką inspiracją i niedoścignionym wzorem dla Atomik Vibes od lat pozostaje Tomorrowland, festiwal, który od lat pokazuje jak fantastycznie zorganizować podobny event.

Dlatego w tym roku Main Stage wykonana zostanie na wzór sceny Dreamvielle w Tomorrowland, wykorzystane będzie ponad 80m2 siatki mesh, i zrobi olbrzymie wrażenie na festiwalowiczach. Łącznie do dyspozycje będą trzy sceny. Scena Beach Party to miejsce, w którym uczestnicy będą w stanie usłyszeć występy wielu dj-ów muzyki house oraz EDM.
Scena Main Stage posiadać będzie dwa telebimy, umożliwiające obserwowanie muzyków stojącej dalej publiczności. Trzecia scena zostanie umieszczona przy basenie o długości 40m i szerokości 6m, z zamontowaną wytwornicą piany o mocy 40 00 litrów piany na minutę sprawi, że uczestnicy zostaną przeniesieni do innego świata.

Mobilny samochód eventowy Red Bull Chojrak będzie obecny podczas festiwalu! Party bieg na dystansie 5km, czy mydlany zjazd na folii o długości 220 metrów to jedne z wielu atrakcji sportowo rozrywkowych, które pozwolą na uwolnienie niewyobrażalnych ilości endorfin. Atomik Vibes oferuje każdemu uczestnikowi miejsce na polu namiotowym, prysznice, zaplecze sanitarne oraz przeżycia, których serca, głowa i rozum nie będą w stanie zapomnieć.

Wydarzenie odbywa się w Strzyżewie, miejscowości położonej na malowniczej nizinie wielkopolski na pograniczu województwa lubuskiego i wielkopolskiego, 65 km na zachód od Poznania.

Historia:

A wszystko zaczęło się dokładnie cztery lata temu od niewinnego kameralnego grilla w gronie bliskich znajomych, których łączyło jedno – miłość do lekkoatletyki. Wtedy to ni stąd ni zowąd narodził się pomysł by podobne spotkania kończące sezon lekkoatletyczny organizować cyklicznie, lecz na większą skalę.

Celem było stworzenie wydarzenia, na które zjeżdżaliby sportowcy z całej Polski wraz ze znajomymi ze stadionów lekkoatletycznych by wspólnie, aktywnie i wesoło mogli odreagować stres związany z całorocznymi treninigami i startami.

W roku 2016 do Strzyżewa przyjechało blisko 600 uczestników z całej Polski. To był zarazem największy sukces i ostatni rok, w którym, nie było żadnych gwiazd muzycznych. Tegoroczna edycja to krok do przodu, a impulsem do rozwoju są opinie uczestników. Ludzie kochają świetny klimat, który panujena wydarzeniu i co roku przyjeżdżają z wieloma nowymi znajomymi. To wydarzenie odbiło się wielkim echem w całej Polsce, co pozytywnie wpłynęło na zainteresowanie imprezą w 2017 roku.

Tegoroczny event kryje się pod nazwą Atomik Vibes Festiwal Muzyczny i organizatorzy spodziewają się kilku tysięcy osób z całego kraju.

Galerie

Zapraszamy na koncert O.S.T.R., Donguralesko, KaCeZet, DonGURALesko, Master, Tom Swoon, Mikro, ELVAS, LUKE S, Dj GREGORY, Tim Heart w Strzyżewie
Koncert odbędzie się w/na ATE Wicher Stadion.Darmowy newsletter koncertowy

Szukasz koncertów w Strzyżewie? Zapisz się!


Zaufało nam już 165 617 osób