Agnieszka Chylińska: Forever Child Tour w Sopocie

Bilety na koncert Agnieszka Chylińska: Forever Child Tour w Sopocie - 11-08-2017

Koncert Agnieszka Chylińska: Forever Child Tour w Sopocie

Agnieszka Chylińska

11.08.2017 20:30

Sopot (Pomorskie) - Opera Leśna, ul. Moniuszki 12

5408

Podziel się! Do terminarza Przypomnij mi
Letnia część trasy Forever Child Tour

Agnieszka Chylińska, po wydaniu długo oczekiwanej płyty „Forever Child”, od października 2016 r. gra koncerty entuzjastyczne przyjmowane przez fanów. Po kolejnych występach artystki w Polsce i Europie producenci trasy – Music Company i Top Management – zapraszają na cztery koncerty w ramach letniej części „Forever Child Tour” 2017.

We wrześniu 2016 r. Agnieszka Chylińska powróciła w wielkim stylu na polską scenę muzyczną, wydając album „Forever Child”, który szybko zyskał status złotej, a następnie platynowej płyty. Pierwszy utwór z krążka, „Królowa łez”, ma już ponad 37 milionów odsłon w serwisie YouTube. Gdy w październiku 2016 r. artystka rozpoczęła trasę „Forever Child Tour”, bilety na wszystkie koncerty zostały wyprzedane w rekordowo krótkim czasie. Również polskie i europejskie koncerty w lutym i marcu 2017 r. cieszyły się ogromnym zainteresowaniem fanów. W związku z entuzjastycznym przyjęciem i emocjami towarzyszącymi występom Agnieszki Chylińskiej, Music Company i Top Management, producenci trasy, zapraszają na cztery koncerty w ramach letniej części „Forever Child Tour” 2017: w Płocku, Ostródzie, Sopocie i Koszalinie.

„Forever Child” Agnieszki Chylińskiej jest zaskakującą i nieoczywistą wypowiedzią artystki, której twórczość najlepiej określa ukute przez nią hasło: „nigdy taka sama”. Tym razem Agnieszka Chylińska łączy rockową siłę swojego charakterystycznego głosu z nowoczesnym brzmieniem. Nawiązując do stylistyki z początków kariery i wplatając wyraziste elementy ulubionych nurtów muzycznych, artystka zaprasza fanów w niezwykłą podróż. Dopełnieniem są osobiste, niezwykle emocjonalne teksty, które długo pozostaną w pamięci słuchaczy. Na koncertach „Forever Child Tour” charyzmatyczna wokalistka kolejny raz zaskoczy słuchaczy i przypomni, czym jest prawdziwy, energetyczny rock.

Producentami trasy „Forever Child Tour” są: Music Company i Top Management. Patronat medialny nad płytą i trasą objęli: TVN, RMF i Onet.

Letnia część trasy koncertowej „Forever Child Tour” 2017

9.06.2017            Płock, Amfiteatr

7.07.2017            Ostróda, Amfiteatr

11.08.2017          Sopot, Opera Leśna

12.08.2017          Koszalin, Amfiteatr


Galerie

Zapraszamy na koncert Agnieszka Chylińska w Sopocie
Koncert odbędzie się w/na Opera Leśna przy ul. Moniuszki 12.
Darmowy newsletter koncertowy

Szukasz koncertów w Sopocie? Zapisz się!


Zaufało nam już 165 889 osób


Konkurs

Anna Dereszowska w Sopocie - wygraj zaproszenie!

Do wygrania 5 pojedynczych zaproszeń na koncert Anny Dereszowskiej, który odbędzie się 26.08.2017 w Sopocie - Tarasy przy Parku Wodnym.

Sopot