Another Pink Floyd w Bielsku-Białej

Bilety na koncert Another Pink Floyd w Bielsku-Białej - 19-03-2017

Koncert Another Pink Floyd w Bielsku-Białej

Another Pink Floyd

19.03.2017 19:00

Bielsko-Biała (Śląskie) - Bielskie Centrum Kultury, ul. Słowackiego 27

454

Podziel się! Do terminarza Przypomnij mi


Kup bilety

Ticketpro Kup bilet

Bezpieczne zakupy - oferta pochodzi od oficjalnych dystrybutorów.

Jak kupić bilet?

  • Kliknięcie przycisku "Kup bilet" powoduje przejście do strony internetowej naszego zaufanego partnera i to na jego stronie dokonujesz zakupu.
  • Pamiętaj, że jeśli miejsca są numerowane, to możesz wybrać miejsca, które najbardziej Tobie odpowiadają.
  • Pamiętaj takżę, że jeśli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z firm dysponuje innymi miejscami do wyboru.W sprzedaży od 36 miesięcy
Do wydarzenia 59 dni


Another Pink Floyd


Koncert zespołu ANOTHER z Krakowa to doskonałe widowisko multimedialne z Muzyką Pink Floyd na żywo. Każdy z widzów koncertu zostanie zabrany w muzyczną podróż.

Ze sceny popłynie niepowtarzalny Floydowy klimat i emocje. Fani usłyszą Największe utwory Pink Floyd starannie wybrane z albumów od początku działalności zespołu po ostatnią płytę. W całości ze względu na przypadającą okrągłą 40 rocznice wydania zostanie odegrany album Animals.

Na scenie wystąpi dziewięciu muzyków a wokalnie utworom Pink Floyd stawi czoła Norman Power, wokalista o liryce Dawida Gilmoura i charyzmie Rogera Watersa w jednym gardle. Partie muzyczne wykonają czołowi polscy muzycy na stałe współpracujący z gwiazdami polskiej estrady.

Ponad 50 000 fanów którzy widzieli juz widowisko w miastach w całej Polsce zgodnie oceniają że to najlepsze wykonanie muzyki Pink Floyd jakie słyszeli na żywo. Wiernie zagrane niuanse łączą się z powiewem świeżości i własną interpretacją muzyków. Całość koncertu oprawiona jest w klimatyczne światło w reżyserii Łukasza Wojtasa którego jednym z nauczycieli był sam z Marc Brickmann mistrz oświetlenia w Pink Floyd.

W oknie sceny widzowie zobaczą charakterystyczny dla koncertów Floydów Circular Screen z wizualizacjami zdjęciami i filmami oraz efekty świetlne tworzone ruchomymi lampami z obręczy konstrukcji ekranu. Doskonały kontakt zespołu Another z publiką wciągający widownię w interakcję potęguje emocje które dozowane są z każdym kolejno zagranym utworem.

Usłyszycie na żywo miedzy innymi: Dogs, Echoes, Shine On You Crazy Diamond, Time, Another Brick in The Wall, Comfortably Numb i wiele innych


Więcej o zespole i koncercie na:

https://www.facebook.com/AnotherPinkFloyd/

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.


Zapraszamy na koncert Another Pink Floyd w Bielsku-Białej
Koncert odbędzie się w/na Bielskie Centrum Kultury przy ul. Słowackiego 27.
Bilety na koncert Another Pink Floyd dostępne są pod linkami powyżej.Darmowy newsletter koncertowy

Szukasz koncertów w Bielsku-Białej? Zapisz się!


Zaufało nam już 145 735 osób