Budka Suflera gościnnie Felicjan Andrzejczak - pożegnalna trasa koncertowa ' A po nocy przychodzi dzień...' w Lesznie

Bilety na koncert Budka Suflera gościnnie Felicjan Andrzejczak - pożegnalna  trasa koncertowa ' A po nocy przychodzi dzień...' w Lesznie - 12-09-2014
Budka Suflera gościnnie Felicjan Andrzejczak - pożegnalna trasa koncertowa ' A po nocy przychodzi dzień...' w Lesznie

Budka Suflera , Felicjan Andrzejczak

12.09.2014 19:00

Leszno (Wielkopolskie) - Stadion Żużlowy, ul. Strzelecka 7

1383

Podziel się! Do terminarza Przypomnij mi
" A po nocy przychodzi dzień"  - pożegnalna  trasa koncertowa Budki Suflera


    To będzie najważniejsza trasa koncertowa 2014 roku. Warszawa, Kraków, Katowice, Poznań, Sopot, Wrocław i 17 innych miast. Będzie to też ostatnia szansa posłuchania Budki Suflera na żywo. Po 40 latach obecności na scenie, koncertami „A po nocy przychodzi dzień”, zespół na zawsze żegna się z publicznością.

100 000 widzów w 25 miastach w Polsce. „Jolka, Jolka pamiętasz”, „Cały mój zgiełk”, „Twoje radio”, „Cisza jak ta”, „Noc komety”, „Cień wielkiej góry” „Takie tango”, „Bal wszystkich świętych” – po tej trasie, już nikt nigdy nie będzie miał okazji zaśpiewać tych kultowych piosenek na koncercie Budki Suflera. Właśnie dlatego koncerty te na długo zostaną w pamięci każdego widza. Będzie to również prawdziwie rockowe show. Na scenie zobaczymy nie tylko stałych muzyków zespołu, ale też Felicjana Andrzejczaka, Izabelę Trojanowską, Piotra Cugowskiego.

Dokładnie 40 lat. Trasa 2014 to najlepszy sposób na świętowanie jubileuszu powstania zespołu w 1974 roku. Cztery dekady legendarnych rockerów to kawał historii polskiej muzyki. To stos nagród, niezliczone hity na listach przebojów, 15 studyjnych albumów i tysiące koncertów na całym świecie. Kropką nad „i” w tej historii jest właśnie trasa „A po nocy przychodzi dzień – pożegnalna trasa koncertowa Budki Suflera”. Trasa-pigułka najlepszych dokonań Budki i obowiązkowe wydarzenie 2014 roku nie tylko dla jej fanów, ale też dla wszystkich, którzy kiedykolwiek nucili utwory jednej z najbardziej utytułowanych, polskich, rockowych kapel.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.


Zapraszamy na koncert Budka Suflera, Felicjan Andrzejczak w Lesznie
Koncert odbędzie się w/na Stadion Żużlowy przy ul. Strzelecka 7.Darmowy newsletter koncertowy

Szukasz koncertów w Lesznie? Zapisz się!


Zaufało nam już 132 137 osób