Akustyczeń 2017 MA: Premiera albumu w Szczecinie

Bilety na koncert Akustyczeń 2017 MA: Premiera albumu w Szczecinie - 12-01-2017

Koncert Akustyczeń 2017 MA: Premiera albumu w Szczecinie

MA

12.01.2017 19:00

Szczecin (Zachodniopomorskie) - Akademia Sztuki w Szczecinie, pl Orła Białego 2

55

Podziel się! Do terminarza Przypomnij mi
Ma to podróż piątki przyjaciół, których losy złączyły się ze sobą by wspólnie emitować rytmy rodem z kosmosu. Syntetyzując stare brzmienia analogowych zabawek z dobrodziejstwami nowoczesnej technologii, wytwarzają hałas, który przywoła uśmiech na twojej twarzy. Ma swymi dźwiękami przeplata gatunki soul, electro i muzykę rdzennych amerykanów. Zespół powstał w lutym 2014 r. a jego członkowie współtworzyli wcześniej zespoły: Big Fat Mama, Arka Noego i Charlie Monroe. W skład Ma wchodzą: Martyna Szczepaniak - śpiew, instrumenty perkusyjne; Aleksander Szerszeń - gitara, śpiew; Dominik Szczepaniak - perkusja, śpiew; Kuba Maciejewski - instrumenty klawiszowe, gitara; Mateusz Samolong - bas, śpiew; Adam Paweł Dziewialtowski-Gintowt - instrumenty perkusyjne.


Akustyczeń 2017 Festiwal Kociej Muzyki Szczecin | 5-12.01.17
Akustyczeń już od prawie dekady prezentuje artystów otwartych, potrafiących iść własną drogą, zatem żyjących z muzyką na kocią łapę. Znajdujemy wykonawców niezdefiniowanych, niezobowiązanych wobec żadnego z licznych nurtów, szukających nowych form wyrazu. O swoistej odrębności naszego festiwalu stanowi też spora liczba artystów lokalnych biorących w nim udział. Wielu z nich to już koty. Dziewiąte wcielenie festiwalu ukaże nam swe prawdziwie kocie oblicze.


Zapraszamy na koncert MA w Szczecinie
Koncert odbędzie się w/na Akademia Sztuki w Szczecinie przy pl Orła Białego 2.Darmowy newsletter koncertowy

Szukasz koncertów w Szczecinie? Zapisz się!


Zaufało nam już 158 017 osób


Konkurs

Tribute to Dirty Dancing w Szczecinie - wygraj zaproszenie!

Do wygrania 2 podwójne zaproszenia na koncert Tribute to Dirty Dancing, który odbędzie się 12.06.2017 w Szczecinie - Sala Koncertowa (była hala Opery).

Szczecin