Bracia Figo Fagot w Zabrzu

Bilety na koncert Bracia Figo Fagot w Zabrzu - 18-02-2017

Koncert Bracia Figo Fagot w Zabrzu

Bracia Figo Fagot

18.02.2017 20:00

Zabrze (Śląskie) - Niezależne Centrum Kultury Wiatrak, ul. Wolności 395

46

Podziel się! Do terminarza Przypomnij mi


Kup bilety

Biletomat Kup bilet

Biletyna Kup bilet

Bezpieczne zakupy - oferta pochodzi od oficjalnych dystrybutorów.

Jak kupić bilet?

  • Kliknięcie przycisku "Kup bilet" powoduje przejście do strony internetowej naszego zaufanego partnera i to na jego stronie dokonujesz zakupu.
  • Pamiętaj, że jeśli miejsca są numerowane, to możesz wybrać miejsca, które najbardziej Tobie odpowiadają.
  • Pamiętaj takżę, że jeśli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z firm dysponuje innymi miejscami do wyboru.W sprzedaży od tygodnia
Do wydarzenia 29 dni


Ten zespół to fenomen. Początkowo istniał w tylko w TV, ale na prośby fanów nagrał płytę i zaczął grać prawdziwe koncerty. Alternatywne dico polo grupy  zaczęło przyciągać na ich występy tłumy. 30 września Bracia Figo Fagot ponownie zagrają w klubie, aby raz jeszcze porwać nas, tym razem nie tylko swoimi znanymi hitami, ale również pierwszym po tak długiej przerwie premierowym materiałem. Przypomnijmy, że ostatni, trzeci studyjny album braterskiego duetu, Discochłosta, wydany został jesienią 2014 roku.
Bożenka (z 15 milionami odtworzeń w serwisie YouTube), to punkt obowiązkowy koncertu BFF, ale w trakcie występu nie powinno zabraknąć innych przebojów, z których te których tytuły możemy bez obawy podawać to m.in. Ooooo kończy się już noc (piosenka niekoniecznie dotycząca nieprzespanych godzin przed sesją), Pisarz miłości (bynajmniej nie będący rozprawką o epoce romantyzmu) czy Hot Dog (który wbrew pozorom nie zauroczy zainteresowanych fast foodową gastronomią).
Podsumowując: będzie ciekawie i raczej niegrzecznie, a dzięki przewidującej organizacji wszystko to będzie miało miejsce 30 września, który na całe szczęście jest piątkiem, po którym na jeszcze większe szczęście będzie sobota, dzięki czemu wszyscy będziemy mogli komfortowo wrócić do formy.


Galerie

Zapraszamy na koncert Bracia Figo Fagot w Zabrzu
Koncert odbędzie się w/na Niezależne Centrum Kultury Wiatrak przy ul. Wolności 395.
Bilety na koncert Bracia Figo Fagot dostępne są pod linkami powyżej.Darmowy newsletter koncertowy

Szukasz koncertów w Zabrzu? Zapisz się!


Zaufało nam już 145 882 osób