Ania Dąbrowska - Sprzedaż zakończona! w Poznaniu

Bilety na koncert Ania Dąbrowska - Sprzedaż zakończona! w Poznaniu - 08-04-2017

Koncert Ania Dąbrowska - Sprzedaż zakończona! w Poznaniu

Ania Dąbrowska

08.04.2017 20:00

Poznań (Wielkopolskie) - Klub Muzyczny B17, ul. Bułgarska 17

2899

Podziel się! Do terminarza Przypomnij mi
Ania Dąbrowska


Po serii wyprzedanych koncertów, Good Taste Production zaprasza na kolejny koncert Ani Dąbrowskiej w ramach trasy promującej płytę „Dla naiwnych marzycieli“. Artystka wystąpi w poznańskim klubie muzycznym B17 już 8 kwietnia!

Ania Dąbrowska powraca po trzyletniej przerwie z zapowiedzią nowego albumu. I robi to w specyficznym dla siebie analogowym stylu.

Przed miesiącem na profilu artystki pojawiła się neonowa grafika z jej imieniem i nazwiskiem oraz słowem „Nieprawda”. Jest to okładka wydawnictwa zapowiadającego nowy, szósty w dorobku wokalistki album.

Premiera utworu „Nieprawda” odbyła się 13. listopada 2015 r.

Do sprzedaży trafił też 7-calowy winyl, na którym na str. A znajdzie się „Nieprawda”a na str. B - remiks utworu przygotowany przez DJ-a i producenta muzycznego Gromee. Co ważne – remiks opublikowany będzie tylko na płycie winylowej.

Za produkcję muzyczną utworu odpowiedzialna jest Ania oraz producent Olek „CzarnyHiFi” Kowalski. Kooperacja dość zaskakująca, jako, że „CzarnyHiFi” znany jest z kolaboracji artystami ze środowiska hip – hopowego, takimi jak: Pezet/Małolat, Sokół i Marysia Starosta, Iza Lach, Fisz czy KęKę.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora


Zapraszamy na koncert Ania Dąbrowska w Poznaniu
Koncert odbędzie się w/na Klub Muzyczny B17 przy ul. Bułgarska 17.Darmowy newsletter koncertowy

Szukasz koncertów w Poznaniu? Zapisz się!


Zaufało nam już 170 173 osób


Konkursy

La La Land in Concert w Poznaniu - wygraj zaproszenie!

Do wygrania 1 podwójne zaproszenie na koncert La La Land in Concert, który odbędzie się 16.11.2017 w Poznaniu - Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o. - MTP - Sala Ziemi.

Poznań

La La Land in Concert we Wrocławiu - wygraj zaproszenie!

Do wygrania 1 podwójne zaproszenie na spektakl La La Land in Concert, który odbędzie się 24.11.2017 w Wrocławiu - Hala Orbita.

Poznań

123