Muzyczna Aleja Gwiazd w Poznaniu

Bilety na koncert 
      
        Muzyczna Aleja Gwiazd      
     w Poznaniu - 10-04-2017

Koncert Muzyczna Aleja Gwiazd w Poznaniu

Grażyna Brodzińska

10.04.2017 17:30

Poznań (Wielkopolskie) - Aula UAM, ul. Wieniawskiego 1

379

Podziel się! Do terminarza Przypomnij mi


Kup bilety

KupBilecik Kup bilet

Tixer - Parter Premium, Parter Standard, Balkon Premium, Balkon Standard, Balkon Kup bilet

Bezpieczne zakupy - oferta pochodzi od oficjalnych dystrybutorów.

Jak kupić bilet?

 • Kliknięcie przycisku "Kup bilet" powoduje przejście do strony internetowej naszego zaufanego partnera i to na jego stronie dokonujesz zakupu.
 • Pamiętaj, że jeśli miejsca są numerowane, to możesz wybrać miejsca, które najbardziej Tobie odpowiadają.
 • Pamiętaj takżę, że jeśli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z firm dysponuje innymi miejscami do wyboru.W sprzedaży od miesiąca
Do wydarzenia 18 dni


Grażyna Brodzińska - Pierwsza Dama Polskiej Sceny Muzycznej. Króluje na scenie i podbija serca publiczności na całym świecie. Perfekcyjna w każdym geście. Prezentując najwyższy kunszt sztuki wokalnej, swoim repertuarem obejmuje zarówno klasykę, musical jak i światowe przeboje z gatunku różnych  nurtów muzycznych. Posiada w swoim repertuarze utwory napisane wyłącznie dla niej. Zachwyca widzów głosem, elegancją i temperamentem. Niezmiennie pełne sale koncertowe i problemy w zdobyciu biletów na kolejne występy, to fakt najlepiej podsumowujący charakterystykę artystki.Jak powiedział  Bogusław Kaczyński: „Jej pojawienie się na scenie wywołuje dreszcz emocji, a potem burzę oklasków. Potrafi ona, jak    nikt inny, wzruszać i bawić, ujmuje nowoczesnością interpretacji i teatralną prostotą, lecz kiedy trzeba zniewala należnym gatunkowi patosem. Dodatkowo potrafi obnosić po scenie swoje przepiękne suknie z maestrią godną największych”. Serdecznie zapraszamy na wyjątkowe widowisko „MUZYCZNA ALEJA GWIAZD” w którym wystąpią:Niekwestionowana gwiazda polskiej sceny muzycznej, obdarzona niezwykłą siłą wyrazu, czarująca osobowością – Grażyna BrodzińskaWybitny Artysta musicalowy – Janusz Kruciński Nazywany Polskim Frankiem Sinatrą – Marcin JajkiewiczorazMistrz akordeonu i bandoneonu – Wiesław PrządkaArtystom towarzyszyć będzie orkiestra  „CREO”  pod dyrekcją Mateusza Walacha   Wieczór wypełnią dźwięki największych przebojów muzyki filmowej, musicalowej oraz piosenki ze światowego repertuaru!Będą to m.in. przebojowe „Besame Mucho”, ”La Vie en Rose”, „Moon River”, „It’s now or never”, „My way” oraz „New York, New York”. Chwytająca za serce  „Caruso”,  „This is the moment”, „Can you feel the love tonight”, jak również kilka niespodzianek i zaskakujących połączeń muzycznych!  


Zapraszamy na koncert Grażyna Brodzińska w Poznaniu
Koncert odbędzie się w/na Aula UAM przy ul. Wieniawskiego 1.
Bilety na koncert Grażyna Brodzińska dostępne są pod linkami powyżej.

Darmowy newsletter koncertowy

Szukasz koncertów w Poznaniu? Zapisz się!


Zaufało nam już 152 529 osób


Konkursy

Patrycja Markowska, gościnnie: Grzegorz Markowski w Poznaniu - wygraj zaproszenie!

Do wygrania 2 podwójne zaproszenia na koncert Patrycji Markowskiej, gościnnie: Grzegorz Markowski, który odbędzie się 26.03.2017 w Poznaniu - Klub Muzyczny B17.

Poznań

Perfect w Poznaniu - wygraj zaproszenie!

Do wygrania 1 podwójne zaproszenie na koncert Perfect, który odbędzie się 4.04.2017 w Poznaniu - Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o. - MTP - Sala Ziemi.

Poznań