Kabaretowy Dobry Wieczór - Ostrowiec Świętokrzyski - Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski, Kabaret K2

Bilety na kabaret wy Dobry Wieczór - Ostrowiec Świętokrzyski - Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski, Kabaret K2 - 20-10-2019

Kabaretowy Dobry Wieczór - Ostrowiec Świętokrzyski - Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski, Kabaret K2

Kabaret Skeczów Męczących , Kabaret K2 , Igor Kwiatkowski

20.10.2019 17:00

Ostrowiec Świętokrzyski (Świętokrzyskie) - Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, ul. Świętokrzyska 11

Udostępnij! Tweetnij! Do terminarza Przypomnij mi


Dobry wieczór! To przywitanie może oznaczać wszystko. Więc jaki właściwie jest ”dobry wieczór”? Przepisów na dobry wieczór jest wiele. My mamy jeden, absolutnie niezawodny.


Dobry wieczór – tak wita publiczność kabaret K2 a potem zdarzenia dzieją się już błyskawicznie. Na scenie pojawiają się Kabaret Skeczów Męczących , Igor Kwiatkowski bawiąc publikę przez ponad 2 godziny. Z każdym kolejnym występem, premierowym skeczem i żartem nie masz najmniejszych wątpliwości, że to dobry wieczór.


Podczas Kabaretowego Dobrego Wieczoru przygotowaliśmy dla państwa coś wyjątkowego. Fantastyczną zabawę gwarantuje doskonały dobór artystów , którzy zaserwują państwu humor najwyższej próby. Trzy różne kabaretowe światy i jeden cel - rozbawić Was do łez! Kabaretowy Dobry Wieczór to więcej niż kabareton - To kabaretowy spektakl jakiego jeszcze na polskiej scenie estradowej nie było.


Badania wykazały, że 15 minut śmiechu wydłuża życie o jeden dzień. Przyjdź na Kabaretowy Dobry Wieczór i wydłuż sobie życie o 12 dni.