STAND UP w NDK! Jasiek Borkowski - Rafał Banaś w Nowogardzie

Bilety na kabaret STAND UP w NDK! Jasiek Borkowski - Rafał Banaś w Nowogardzie - 30-10-2019

Kabaret STAND UP w NDK! Jasiek Borkowski - Rafał Banaś w Nowogardzie

Jasiek Borkowski , Rafał Banaś

30.10.2019 19:00

Nowogard (Zachodniopomorskie) - Nowogardzki Dom Kultury

Udostępnij! Tweetnij! Do terminarza Przypomnij mi


30.10.2019 o godzinie 19:00 w Nowogardzkim Domu Kultury odbędzie się Stand Up! Nowogard odwiedzi dwójka komików z Warszawy!

Jasiek Borkowski - Zdecydowanie jeden z najbardziej charakterystycznych polskich komików, absolutnie nie do podrobienia. Ma za sobą występy telewizyjne, roastowe i setki imprez, podczas których przedstawia widzów na własne postrzeganie świata. Nieśpieszny styl, głębokie rozważania przeplatane szczerym realizmem i wymuszony luz (bardzo nerwowy człowiek), który przebija sympatyczną melancholią.

https://www.youtube.com/watch?v=-9xwR9zgKfU

Rafał Banaś - to komik aktywnie działający na polskiej scenie komediowej od 2013 roku. Jako stand – upper bawił w programach Kuba Wojewódzki w TVN, Świat się kręci oraz Tylko dla dorosłych w TVP2. Zwycięzca Festiwalu komedii „Szpak”, Areny stand – upperów oraz trzykrotny finalista Antrakt stand – up festiwalu. Jego pierwszy program jest w całości dostępny na platformie Netflix. Brał udział w Wielkiej gali stand-upu i jest członkiem kanału 20 – stand upów. Podczas występów Rafał bez problemu nawiązuje kontakt z publicznością i swoimi historiami przenosi widownię do swojego świata w którym każdy z łatwością znajduje coś dla siebie. Poprzedni program „Strefa Komfortu” w całości dostępny na YouTube.

https://www.youtube.com/watch?v=3DCDochfoQU&t=1469s

Wydarzenie poprowadzi Erwin Suszwedyk człowiek znający Nowogard od Wierzbięcina po Truskolas.

Bilety:
30 zł W PRZEDSPRZEDAŻY
40 zł W DNIU WYDARZENIA

Bilety można kupić w kasie NDK jak i online.
Link do biletów online: Wkrótce się pojawi, poinformujemy o tym.

* Podczas wydarzenia obowiązuje całkowity zakaz nagrywania i/lub streamowania audio/wideo
* Osoby uporczywie przeszkadzające zostaną wyproszone z imprezy bez możliwości ubiegania się o zwrot należności za bilety
* Impreza dla osób powyżej 16 roku życia