Kabaret Młodych Panów w komediowym spektaklu Teatralnym "Lany Poniedziałek' w Toruniu

Bilety na kabaret Młodych Panów w komediowym spektaklu Teatralnym "Lany Poniedziałek' w Toruniu - 18-12-2021

Kabaret Młodych Panów w komediowym spektaklu Teatralnym "Lany Poniedziałek' w Toruniu

Kabaret Młodych Panów

18.12.2021 20:00

Toruń(Kujawsko-pomorskie) - Aula Uniwersytetu Mikołaja Kopernika


LANY PONIEDZIAŁEK, albo "Góro tsy" komedia roku -spektakl tylko dla dorosłych


Swojskie klimaty, swojskie absurdy, swojskie problemy,  humor, swojska jazda bez trzymanki!!! Jedyny w swoim rodzaju, wyjątkowo zabawny komediowy spektakl teatralny,
To opowieść o spotkaniu czterech facetów, zabawnie nieporadnych w naszych swojskich realiach. Spotykają się w święta. Trochę przesadzają z alkoholem i wplątują się w kilka afer, w które na trzeźwo nikt by się nie wplątał. To opowieść o nas, albo przynajmniej o kimś kogo znamy. O naszych sprawach i problemach. A wiadomo, że z problemów najlepiej się wyśmiać.                               
Często publiczność nas pyta, skąd panowie bierzecie pomysły na skecze? My mówimy: z życia, bo to życie pisze najlepsze scenariusze. Ten spektakl jest najlepszym dowodem na to, jak życie potrafi nas wplątać w absurdalne i śmieszne sytuacje. Dla nas jako zespołu, jest to nowa przygoda na scenie, nowy etap pracy w  teatrze, którego kabaret jest przecież częścią. Jesteśmy przekonani że nasze doświadczenie kabaretowe połączone z gigantycznym doświadczeniem Jurka Bończaka jako aktora i  reżysera komedii, tworzy z tej sztuki dobrą i śmieszną farsę. My tworząc ten spektakl naprawdę się dobrze przy tym bawimy i wierzymy, że każdy kto  zobaczy "Lany poniedziałek" też będzie się z nami dobrze bawił.