Stand-up Familia - Krajewski, Chałupka, Borkowski, Stramik, Gadowski, Zalewski, Banaś w Koszalinie

Bilety na kabaret Stand-up Familia - Krajewski, Chałupka, Borkowski, Stramik, Gadowski, Zalewski, Banaś w Koszalinie - 25-05-2020

Kabaret Stand-up Familia - Krajewski, Chałupka, Borkowski, Stramik, Gadowski, Zalewski, Banaś w Koszalinie

Jasiek Borkowski , Jacek Stramik , Darek Gadowski , Bartosz Zalewski , Rafał Banaś , Paweł Chałupka , Błażej Krajewski

25.05.2020 19:00

Koszalin (Zachodniopomorskie) - Event Center G38, Gnieźnieńska 38/G38

Udostępnij! Tweetnij! Do terminarza Przypomnij mi


Stand-up Familia


Rodziny się nie wybiera, wybiera się Familię! Stand-up Familia to wyjątkowy występ 7 komików połączonych więzami silniejszymi niż krew. W ogniu wieloletnich przyjaźni, tysięcy kilometrów i gargantuicznych melanży wykuł się klan, który zaprezentuje wielowątkową opowieść o swojej znajomości.


Podczas wieczoru Stand-up Familia czeka na Was 6 wyjątkowych występów stand-upowych, opatrzonych energetycznym prowadzeniem, prezentowanych w familiarnej atmosferze, bez fajerwerków, ognia, dymu i dzikiego pośpiechu. Chcemy, abyście poczuli się jak u siebie, więc na pewno będą momenty szalonego  śmiechu, dzikiej niezręczności, głębokiej nostalgii i ignorowania problemu alkoholowego niektórych przy stole.

Zapraszamy na występ, który jest niepowtarzalną kombinacją świetnych wykonawców, emanacją ich koleżeństwa oraz (oddajmy, dość pobieżną) analizą życia rodzinnego Anno Domini 2020.

Na scenie pojawią się: 

BŁAŻEJ KRAJEWSKI 

PAWEŁ CHAŁUPKA 

BARTOSZ ZALEWSKI 

JASIEK BORKOWSKI 

DAREK GADOWSKI 

JACEK STRAMIK 

RAFAŁ BANAŚ

Uwaga: Występ dla osób dorosłych. 

Uwaga2: Kategoryczny zakaz nagrywania dźwięku oraz obrazu. 

Uwaga3: Organizator zastrzega sobie prawo do wyproszenia widzów nie spełniających podstawowych zasad dobrego wychowania, bez możliwości zwrotu pieniędzy za bilet.