Artur Barciś Show w Toruniu

Bilety na kabaret Artur Barciś Show w Toruniu - 19-06-2020

Kabaret Artur Barciś Show w Toruniu

Artur Barciś

19.06.2020 20:00

Toruń(Kujawsko-pomorskie) - Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki


Artur Barciś Show
Powraca możliwość przeprowadzenia wydarzeń kulturalnych w Centrum Kulturalno-Kongresowym Jordanki! 19 czerwca 2020 r. – w pierwszym wydarzeniu z udziałem publiczności – wystąpi Artur Barciś. Zapraszamy na pełne humoru i wdzięku spotkanie ze znakomitym i lubianym aktorem.
ABS – Artur Barciś Show, czyli o tremie, dykcji i różnego rodzaju "sypkach".
Artur Barciś w lekki i zabawny sposób odsłoni realia aktorskiego życia. W anegdotach
o kulisach pracy na scenie teatralnej i planie filmowym opowie o tremie, dykcji, różnego rodzaju "sypkach", czyli aktorskich wpadkach. Dowiemy się, jakie dowcipy aktorzy robią sobie na scenie. Wszystko opatrzone, w mistrzowski sposób wykonywanymi piosenkami. "Artur Barciś Show" to pełne humoru i wdzięku spotkanie ze znakomitym i bardzo lubianym aktorem.

Wystąpią:
Artur Barciś
Marek Zalewski - fortepian
Mariusz Ambrożuk - akordeon
Arkadiusz Malinowski - git. Bas
Mariusz Lipiński – perkusja

Wydarzenie odbędzie się w Centrum Kulturalno-Kongresowym Jordanki zgodnie
z aktualnymi wytycznymi dotyczącymi reżimu sanitarnego.

Prosimy o zachowanie obowiązujących zasad bezpieczeństwa.
1) Połowa widowni
W trakcie wydarzenia udostępnimy połowę dostępnych miejsc przeznaczonych dla widowni.
Miejsca dla publiczności w poszczególnych rządach zajmowane będą w naprzemiennie. Obowiązuje zasada zachowania jednego wolnego miejsca między widzami. Zasada ta nie dotyczy widza, który:
a) uczestniczy w pokazie z dzieckiem do ukończenia 13. roku życia,
b) jest osobą z orzeczeniem o niepełnosprawności, osobą z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności, osobą z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego lub osobą, która ze względu na stan zdrowia nie może poruszać się samodzielnie.

2) Obowiązek zakrywania ust i nosa
Prosimy o zakrycie ust i nosa przed wejściem do budynku. Bezwzględny nakaz zasłaniania ust i nosa obowiązuje w trakcie całego wydarzenia, do chwili opuszczenia budynku.

3) Dezynfekcja rąk
Przy wejściu na wydarzenie prosimy o dezynfekcję rąk. Dozowniki z płynem dezynfekującym dostępne będą przy wejściu oraz przy toaletach. Zalecamy dokładne i częste mycie rąk.

4) Zachowajmy bezpieczny odstęp
Podczas poruszania się po obiekcie, prosimy o zachowywanie bezpiecznego odstępu co najmniej 1,5 metra od pozostałych uczestników wydarzenia. Prosimy również o zachowanie bezpiecznej odległości przed wejściem do budynku.

5) Korzystanie z wind
Zalecamy korzystanie wind tylko przez rodziny z małymi dziećmi, kobiety w ciąży, osoby z niepełnosprawnością oraz przez osoby starsze.

6) Szatnie
W trakcie wydarzenia nie będzie możliwości skorzystania z szatni.

7) Oświadczenie uczestnika wydarzenia
Przed wejściem na wydarzenie bądź w chwili zakupu biletu on-line lub stacjonarnie prosimy
o złożenie oświadczenia, że uczestnik, według swojej najlepszej wiedzy, nie jest osobą zakażoną oraz nie przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym. Administratorem Państwa danych jest Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki. Dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie w zakresie i celu niezbędnym do przeprowadzenia wydarzenia i zachowania zasad bezpieczeństwa epidemiologicznego.

W trosce o Państwa bezpieczeństwo prosimy o zastosowanie się do obowiązujących zasad. Procedura bezpieczeństwa dostępna jest na stronie: jordanki.torun.pl

Partnerzy:
Miasto Toruń

Europejskie Centrum Filmowe CAMERIMAGE

Wydarzenie realizowane w ramach promocji projektu „Poprawa funkcjonowania komunikacji miejskiej w Toruniu – BiT-City II” współfinansowanego ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020.Powiązane