Stand-up Płock - MACIEK ADAMCZYK & WALDEK NOWAK & JAKSA

Bilety na kabaret Stand-up Płock - MACIEK ADAMCZYK & WALDEK NOWAK & JAKSA - 22-10-2020

Kabaret Stand-up Płock - MACIEK ADAMCZYK & WALDEK NOWAK & JAKSA

MACIEK ADAMCZYK , Waldek Nowak , Arkadiusz Jaksa Jakszewicz

22.10.2020 20:00

Płock (Mazowieckie) - Rock '69, pl. Narutowicza 2


Sprawdź bilety

Zapraszamy na stand-up! 

Na scenie: 

MACIEK ADAMCZYK 

WALDEK NOWAK

prowadzenie: ARKADIUSZ JAKSA JAKSZEWICZ


Maciek Adamczyk - program "Syndrom Sztokholmski" 
Pewnie wszyscy wiecie, że syndrom sztokholmski to stan, który pojawia się m.in. u ofiar porwań i wyraża się odczuwaniem sympatii do osób ich przetrzymujących. Nie wszyscy natomiast wiedzą, że syndrom sztokholmski może się pojawić w momencie zostania rodzicem.* Ja o tym nie wiedziałem, dlatego wolałbym, żeby mój syn nie oglądał tego stand-up'u. Rodzicielstwo to nie "maluszek wnoszący mnóstwo szczęścia do mojego życia" tylko... zresztą co ja będę pisał. Macie dziecko? Zapraszam. Będziecie się super bawić. Spodziewacie się dziecka? Zapraszam. Może uda wam się uniknąć jakiegoś mojego błędu. Wasza druga połówka chce dziecko? Zapraszam. Raz na zawsze wybijcie jej ten pomysł z głowy. Nie chcecie dzieci? Zapraszam. Przekonajcie się dlaczego to jest najlepszy pomysł na jaki mogliście wpaść. 

*Nie jest to potwierdzone żadnym badaniem, po prostu tak się czuję. Jakbym pomagał porywaczowi osiągnąć jego cel.


Waldek Nowak - aktor, komik z bogatą przeszłością sceniczną w kraju i zagranicą. Występował z międzynarodową rewią w Majestic Theatre w Szanghaju i Poly Theatre w Pekinie. Na scenach dużych teatrów i małych kabaretów Paryża, Dubaju, Berlina, Rotterdamu. Zaliczył też kilka seriali telewizyjnych i filmów. Od 2010 robi stand-up , ostry i bezkompromisowy. Brał udział w obu sezonach Comedy Central Prezentuje Stand-up i ostatnim 3 sezonie Comedy Club.


Arkadiusz Jaksa Jakszewicz - Rudobrody z Warmii. Prowadzący scenę w płockim Rock69. Miłośnik tatuaży, zapiekanek i historii... zabawnych historii. Zapoda kilka nowych żartów.

Sprawdź bilety