Wielkie Łódzkie Testowanie w Łodzi


*Testowanie nowych programów* czyli stand-up, którego jeszcze nie słyszeliście! Wszyscy zatęskniliśmy za dobrą dawką humoru na żywo! Pora nadrobić zaległości! Wielkie testowanie programu! Testować i sprawdzać materiał będzie szóstka komików ściśle (albo chociaż trochę), związanych z całą Łodzią.


SOBANIEC, SIPIKA, OZIMIŃSKI, GAJDA, SZYMCZAK, HNEDI


Adam Sobaniec - topowy polski specjalista od crowdworku, czyli "jechania ludzi z pierwszego rzędu". Strzela improwizowanymi puentami niczym Lucky Luck z rewolweru - szybko i skutecznie. Świetny człowiek, zjawiskowy komediant, trochę patol. Z Piotrkowa. Bardziej do tańca niż do różańca.

Juliusz Sipika - Niepełnosprawny komik z Łodzi. Zajmuje się stand-upem od czterech lat. W swoim programie łączy absurdalne przemyślenia na temat świata z prozą dnia codziennego. Występował już kilka razy w różnych miejscach podobno są ludzie, którym to się podobało. Lubi guacamole.

Kamil Ozimińśki - Weteran łódzkiej sceny komediowej, jeden z założycieli Stand-up Łódź i ogólnie dobry ziomek. Nabrał wyjątkowej maniery scenicznej, która na pewno zdobędzie wasze serca.

Adam Gajda - Najlepszy komik w Łasku. Jedyny komik w Łasku. Mówi swoim tempem. Na co dzień pracuje w polu i robi swoje sadzonki. Ma więc czas by pomyślec . A myśli jak umie.


Michał Szymczak - człowiek przewidujący na tyle, że popsuł sobie oczy jak tylko dowiedział się że ma się urodzić na łódzkich Bałutach. Sam opisuje swoją komedię jako 'brutalizm w abstrakcji', cokolwiek to znaczy. Wyrzucony kilkukrotnie z łódzkich uczelni, choć jedna się nieco spóźniła, przez co wmawia wszystkim że ma wyższe wykształcenie. Aspirujący komik i aspirujący alkoholik z potencjałem przynajmniej w jednej z tych rzeczy.  Zdobywca nagrody specjalnej, na Gapa - Stand-up 2019.


Dalia Hnedi - Dalia ma 18 lat i w maju minął rok, od kiedy próbuje być śmieszna publicznie. W 2019 roku przechodziła okres buntu uciekając po godzinach z internatu, na wieczory standupowe w łódzkim Kiju. Podczas któregoś z nich, występujący zaprosili ją na scenę... i do tej pory na niej jest!
Aktualnie (podobno) najmłodsza spośród komiczek w Polsce, ma za sobą trasę "Młodzi ludzie by się przydali" i z wielką przyjemnością zaprezentuje się przed wami tego wieczoru.

Piotrek Piotrowski - prowadzenie

Do zobaczenia!

* Zakaz nagrywania występów.
* Występ dla osób powyżej 18. roku życia.
* Osoby przeszkadzające zostaną wyproszone z imprezy bez możliwości ubiegania się o zwrot należności za bilety. .

W związku z obecną sytuacją w Polsce kupując bilet akceptujesz następujące wytyczne:
- Uczestnik ma obowiązek samodzielnego wyposażenia się w materiały ochrony osobistej służące do zakrywania ust i nosa.
- Kupując bilet uczestnik akceptuje klauzule dot. ochrony danych osobowych, umożliwiające Organizatorowi udostępnienie Głównemu Inspektoratowi Sanitarnemu i służbom porządkowym danych osobowych podanych przy zakupie biletów.