Stand-up w Kawonie: Tomek Kołecki & Jasiek Borkowski w Zielonej Górze

Bilety na kabaret Stand-up w Kawonie: Tomek Kołecki & Jasiek Borkowski w Zielonej Górze - 09-03-2021

Kabaret Stand-up w Kawonie: Tomek Kołecki & Jasiek Borkowski w Zielonej Górze

Tomek Kołecki , Jasiek Borkowski

09.03.2021 19:00

Zielona Góra(Lubuskie) - Piwnica Artystyczna Kawon


 

bramka: 18:15
wstęp: 19:00

Zielona Góra i okolice! Zapraszamy na wieczór stand-up comedy w Kawonie. Wystąpi dla Was Tomek Kołecki ze swoim najnowszym (nie opublikowanymi w internecie) programem "Kołdżej Simpson" oraz Jasiek Borkowski, który również zaprezentuje najnowszy materiał. Całość poprowadzi gospodarz sceny Janusz Pietruszka

Tomek Kołecki
Jeden z najlepszych komików młodego pokolenia. Urodzony w '97, na scenie od 2013 roku. Ze swoimi występami zjechał już całą Polskę oraz trochę Europy. Mogliście go zobaczyć także w takich programach telewizyjnych jak «Tylko dla dorosłych» TVP2, «Comedy Club» Comedy Central czy «Kuba Wojewódzki» TVN. Wygrał 4 edycje Antrakt Stand-up festiwal dzięki czemu mógł wystąpić w takich lokalizacjach jak Warszawski Torwar, Katowicki Spodek czy Gdańska Ergo Arena. Przez dwa lata współtworzył projekt Po prostu stand-up. Obecnie rozwija swój autorski projekt Please stand-up.

Jasiek Borkowski
Jeden z najbardziej charakterystycznych polskich komików, absolutnie nie do podrobienia. Ma za sobą występy telewizyjne, roastowe i setki imprez, podczas których przedstawia widzów na własne postrzeganie świata. Niespieszny styl, głębokie rozważania przeplatane szczerym realizmem i wymuszony luz (bardzo nerwowy człowiek!), który przebija sympatyczną melancholią.

prowadzenie: Janusz Pietruszka

--------------------------
* Zakaz nagrywania występów.
* Występ dla osób powyżej 16. roku życia.
* Osoby przeszkadzające zostaną wyproszone z imprezy bez możliwości ubiegania się o zwrot należności za bilety.