Arkadiusz Pan Pawłowski oraz Radosław Kostrzewski - Stand-up w Rawiczu | Pawłowski & Kostrzewski

Bilety na kabaret Arkadiusz Pan Pawłowski oraz Radosław Kostrzewski - Stand-up w Rawiczu | Pawłowski & Kostrzewski - 31-10-2020

Kabaret Arkadiusz Pan Pawłowski oraz Radosław Kostrzewski - Stand-up w Rawiczu | Pawłowski & Kostrzewski

Arkadiusz Pan Pawłowski , Radosław Kostrzewski

31.10.2020 19:00

Rawicz (Wielkopolskie) - Pub Kulturka, Ignacego Buszy 2A


Cześć Rawicz!
Przygotowaliśmy dla Was niesamowity wieczór pełen zabawy i humoru. Przed Wami występ stand-up!

Na scenie pojawią się:
Arkadiusz Pan Pawłowski
Pochodzi z Gdańska i z komedią w formach różnorakich jest związany od lat. Pionier polskiego pro wrestlingu, założyciel Kabaret Pod Napięciem, ojciec internetowego projektu komediowego Kamerowani, ring announcer FAME MMA, motor napędowy wielu inicjatyw improwizowanych, organizator wydarzeń i propagator wszystkiego, co go bawi. Na scenie charakteryzuje go nietuzinkowa, zaraźliwa energia i błyskotliwa, cięta riposta, co sprawia, że 3/4 występu zdarza mu się przegadać z publicznością, która nie ma nic przeciwko, szczególnie, że pozostała 1/4 materiału jest całkiem spoko. Wirtuoz sucharów, do tego gruby, aż miło, nic tylko ściskać za poliki. Poza klasycznymi żartami i improwizacjami lubi sobie na scenie zaśpiewać, zatańczyć, koziołki pofikać. Full service. Laureat najważniejszych przeglądów komediowych w Polsce, mistrz Polski one man show, uczestnik telewizyjnych programów komediowych na antenie Polsatu, TVP2, Comedy Central.

Radosław Kostrzewski
Młody ambitny komik, który idzie za ciosem! Będzie prezentował swój nowy program "Kobiety rządzą światem". Czy warto? Oczywiście że tak! Czarny humor połączony z mega sarkazmem, dużo nawiązań do sytuacji dnia codziennego. Dla każdego coś się znajdzie!

Chcesz fajnie spędzić wieczór? Napić się wina  i zdrowo się pośmiać? Jeśli tak, ten wieczór komediowy to strzał w dziesiątkę.