STAND-UP: Karol Modzelewski & Rafał Banaś - hype-art management prezentuje: Karol Modzelewski & Rafał Banaś w Legnicy

Bilety na kabaret STAND-UP: Karol Modzelewski & Rafał Banaś - hype-art management prezentuje: Karol Modzelewski & Rafał Banaś w Legnicy - 10-12-2020

Kabaret STAND-UP: Karol Modzelewski & Rafał Banaś - hype-art management prezentuje: Karol Modzelewski & Rafał Banaś w Legnicy

Karol Modzelewski , Rafał Banaś

10.12.2020 20:00

Legnica (Dolnośląskie) - Spiżarnia, ul. Piastowska 1


Sprawdź bilety

Zapraszamy na  stand-up! 


Wystąpią:  


Rafał Banaś - "Szakal 2: Szarpiący z kobrami" Najnowsza część trylogii w której Rafał zdradzi tajemnicę  zostania Szakalem, a także opowie o metodzie skutecznego odmawiania koledze pomocy. Pokaz tajnych ciosów oraz pantomimy gwarantowany!  


Karol Modzelewski - rozszerzona wersja programu "Afryka" W rozszerzonej wersji programu Karol przedstawi niewiarygodną opowieść o rajdzie przez czarny kontynent. Nie tylko będziecie mogli usłyszeć niezwykłe historie, ale również zobaczyć fragmenty fimów nakreconych podczas rajdu. Wysmakowany humor i wysublimowane żarty zapewnione! 


Uczestnik wydarzenia zobowiązuje się do przestrzegania poniższego regulaminu. Regulamin imprezy w reżimie sanitarnym (opracowany na podstawie zalecanych obostrzeń MKiDN) 


1. Wstęp na wydarzenie możliwy jest dla osób powyżej 16-go roku życia. 

2. Uczestnik jest zobowiązany do zakrywania ust i nosa za pomocą materiałów ochronnych oraz zachowania dystansu społecznego. 

3. Uczestnik kupując bilet i uczestnicząc w wydarzeniu oświadcza, że według swojej najlepszej wiedzy, nie jest osobą zakażoną oraz nie przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym. 

4. Z racji utrzymania bezpieczeństwa epidemicznego Organizator zastrzega sobie prawo do zebrania oraz udostępnienia danych osobowych na wniosek Głównego InspektoratuSanitarnego lub służb porządkowych. Dane będą przechowywane do 14 dni od dnia wydarzenia. 

5. Uczestnicy wydarzenia zobowiązani są do respektowania komunikatów organizatora. 

6. Obowiązuje zakaz rejestracji występu w formie audio, video oraz zdjęć z lampą błyskową. Zdjęcie bez lampy są dozwolone. 

7. Uczestnik nie może odsprzedawać zakupionych biletów osobom trzecim.

8. Udział w wydarzeniu oznacza akceptację wszystkich wymienionych punktów regulaminu.

Sprawdź bilety