Kabaret Paranienormalni - 15 lecie kabaretu, z nowym premierowym programem "Bez znieczulenia" w Gołdapi

Bilety na kabaret Paranienormalni - 15 lecie kabaretu, z nowym premierowym programem "Bez znieczulenia" w Gołdapi - 04-12-2021

Kabaret Paranienormalni - 15 lecie kabaretu, z nowym premierowym programem "Bez znieczulenia" w Gołdapi

Kabaret Paranienormalni

04.12.2021 18:00

Gołdap(Warmińsko-mazurskie) - Kompleks Sportowo - Rekreacyjny


Sprawdź bilety

Na pewne rzeczy nie można być przygotowanym. Na przykład na globalną pandemię czy tornado z hormonów piętnastolatka. Dlatego niektóre sytuacje trzeba przeżyć w życiu bez znieczulenia. 15 lat to trudny wiek, a tyle właśnie kończą Paranienormalni. A co robi 15-latek kiedy jest kabaretem? Obraca wszystko w żart! 

Kiedy nawet lasy zostają zamknięte, w artyście budzi się wena.
"Bez znieczulenia" to najnowszy program Kabaretu Paranienormalni, który właśnie rozpoczyna jubileusz swojego 15-lecia. W najnowszym spektaklu nie będzie jednak powrotów do dobrze już znanych skeczów. Widzów zaskoczą zupełnie nowe postaci i ich historie. "Bez znieczulenia" to prawie dwie godziny wyśmienitej zabawy i paranienormalnej energii, z której kabaret słynie od lat. Zobaczycie mieszankę nie tylko pandemicznych historii, ale również spotkacie się z tematami, które bliskie są każdemu. Jak nie zwariować we współczesnym świecie? Jak znaleźć miłość w internecie i zagrać w reklamie z największymi gwiazdami kina? I najważniejsze: czy teściowa to też rodzina? "Bez znieczulenia" to najlepsza szczepionka na wirusa gorszego nastroju!

Sprawdź bilety