Stand-up: Piotrek Szumowski - Stand-up / Piotrek Szumowski / Enzymy i Pioruny / Milanówek II

Bilety na kabaret Stand-up: Piotrek Szumowski - Stand-up / Piotrek Szumowski / Enzymy i Pioruny / Milanówek II - 16-04-2021

Kabaret Stand-up: Piotrek Szumowski - Stand-up / Piotrek Szumowski / Enzymy i Pioruny / Milanówek II

Piotrek Szumowski

16.04.2021 19:00

Milanówek(Mazowieckie) - Stare Kino


Elo! Drugie wydarzenie. Enzymy i Pioruny


Piotrek Szumowski - Komik Dookoła Świata, Półczłowiek, Półgłówek, komik, autor, erudyta, tancerz, nie wojownik. Ma za sobą tysiące przemierzonych kilometrów, setki napisanych puent i uśmiech wart miliona słów (Jak to uśmiech ma za sobą? Na tyle głowy czy co?). Przed sobą i Wami: nowy program!


"Enzymy i pioruny"
zaczęły się od pytania. Mniejsza jakiego, ważne że odpowiedź na to pytanie wywołało kolejne i tak dalej, i tak dalej. Tak powstał ten materiał- z pytań, nie odpowiedzi. Nie pytaj dlaczego. Spodziewajcie się charakterystycznych dla Piotrka komediowych głębokich zanurzeń w tematy z pozoru błahe, zawsze opatrzonych trzeźwym spojrzeniem na własne możliwości i kiepską kondycję świata. Z pozoru mamy do czynienia z szerokim naiwniakiem, który potrzebuje mapy by wyjść z toalety. Tak naprawdę zawsze wychodzi oknem, by zmylić wrogów. Piotrek, niczym żaba z kontuzją pośladków, będzie skakał po tematach bez przystanku, ale każdy sus będzie kwitowany wybuchem śmiechu. Szykujcie się na mocne wyładowanie stand-upu, które zmienią Waszą dalszą percepcję obcowania z tą formą sceniczną. Lub nie, ale na pewno nie będzie to czas zmarnowany.

+ support


Bilety: 35 zł
        45 zł - w dniu wydarzenia
 
Wydarzenie dla dorosłych!


* Nagrywanie występu w formie audio i video jest zabronione
* Bilet nie daje prawa do przeszkadzania występującym. Organizator zastrzega sobie prawo - wyproszenia przeszkadzającej osoby, bez możliwości zwrotu za bilety.