Bartosz Zalewski - Stand-Up - Stand-up Wrocław: Zalewski / Skóra | Nowe programy

Bilety na kabaret Bartosz Zalewski - Stand-Up - Stand-up Wrocław: Zalewski / Skóra | Nowe programy - 23-03-2021

Kabaret Bartosz Zalewski - Stand-Up - Stand-up Wrocław: Zalewski / Skóra | Nowe programy

Bartosz Zalewski , Damian Skóra

23.03.2021 19:00

Wrocław (Dolnośląskie) - Klub Nietota, ul. Kazimierza Wielkiego 50


Sprawdź bilety

Zapraszamy na kolejne spotkanie ze stand-upem w klimatycznej Nietocie. Tym razem swoje nowe programy zaprezentuje dwóch twardych zawodników.

Bartosz ZALEWSKI - urodzony we Wrocławiu komik, zamieszkały tam do czasu kiedy już tam nie mieszkał, założył Wrocławski Stand-up, wstąpił do Stand-up Polska, występował w telewizji, był, jadł, pił, sapał, używał czasowników. Ma za sobą pięć programów solowych, trzy do obejrzenia publicznie, resztę przysypał czas. Sam umieszcza się w pierwszej 20 polskich komików, oczywiście na pierwszym miejscu, bo na co komu skromność. Tym razem będziemy mieli okazję obejrzeć nowy program, którego intensywne testy trwały przez ostatnie 9 miesięcy, a teraz jest niemalże gotów do powicia na ten okrutny okrutny świat. Tematy poruszane to: styk śmiertelności i kapitalizmu, wiadomo, zabawne rzeczy. Szykuje się komercyjny sukces, artystyczna porażka i średnie zadowolenie młodzieży. Możliwość zakupu koszulki po występie.


Damian SKÓRA - Komik żyjący w głębokim przekonaniu, że jeszcze nikt nigdy nie stwierdził "miałem nie iść, ale gość miał na wydarzeniu tak fenomenalny opis, że mnie przekonał". Osoba transwiekowa - dziecko (czasem starzec) zamknięty w ciele 30-latka. W ubiegłorocznym konkursie na najlepszego Damiana Skórę zajął II miejsce. Zdecydowany przeciwnik kibli z półką, a także aktywny muzyk (m.in. lider zespołu The Magic Juice). Zna takie słowa jak "predestynowany", "onomastyka", "omasta" oraz "przepraszam", bo i zachować się potrafi. Wiele innych też zna. Dwukrotnie gościł na antenie Comedy Central, na podium konkursu one-man show w Koszalinie (I i II miejsce), na youtube (dwa programy komediowe) oraz w Czechach (raz przejazdem, raz na wakacje).


Uwaga: Impreza dla osób dorosłych. Organizator zastrzega sobie możliwość wyproszenia gości niespełniających podstawowych zasad kultury osobistej.  

Uwaga2: Przypominamy o obostrzeniach związanych z pandemią COVID-19.

Sprawdź bilety