Roast Karola Friza - DOSTĘP VOD: Roast Friza - Gargamel, Socha, Gimper, Chałupka, Rutkowski, Wojtek WIP Bros, Kutek, Brudzewski, Minkiewicz w Online

Bilety na kabaret Roast Karola Friza - DOSTĘP VOD: Roast Friza - Gargamel, Socha, Gimper, Chałupka, Rutkowski, Wojtek WIP Bros, Kutek, Brudzewski, Minkiewicz w Online - 31-03-2021

Kabaret Roast Karola Friza - DOSTĘP VOD: Roast Friza - Gargamel, Socha, Gimper, Chałupka, Rutkowski, Wojtek WIP Bros, Kutek, Brudzewski, Minkiewicz w Online

Rafał Rutkowski , FRIZ , Mieszko Minkiewicz , Paweł Chałupka , Michał Kutek , Maciej Brudzewski , Mateusz Socha , Gargamel , WIP Bros

31.03.2021 20:00

Online


KUPUJĄC BILET OTRZYMUJESZ DOSTĘP DO OBEJRZENIA WYDARZENIA. DOSTĘP BĘDZIE WAŻNY DO 30 KWIETNIA 2021 R.


Gotowi!? Stand-uperzy i twórcy z YouTube sprawią, że nadejdzie nowy rodzaj rozrywki na żywo, w systemie PPV. Szykujemy dla Was ponad 2h nieprzewidywalnego humoru i zabawnych puent w trakcie roastu najpopularniejszego YouTubera. Zdobądź bilet już teraz! 

Czy są z nami fani polskiego YouTube? A może fani stand-up'u? 2020 nas nie rozpieszczał, dlatego podzielimy się z Wami informacjami o być może najgorętszym wydarzeniu w internecie w 2021 roku! Zaprosiliśmy wielu znanych stand-uperów i youtuberów, których nie trzeba Wam przedstawiać. W wydarzeniu wezmą udział Mateusz Socha, Gargamel, Gimper, Paweł Chałupka, Wojtek z WiP Bros, Rafał Rutkowski, Michał Kutek, Mieszko Minkiewicz i Maciej Brudzewski.

Friz - postać, której widzom polskiego youtube nie trzeba przedstawiać. Rok codziennych publikacji filmów czy konkurs, w którym do wygrania był dom to tylko część niesamowitych akcji organizowanych przez Karola, twórcy projektu Ekipy. Ponadto nie każdy może pochwalić się tytułem najbardziej wpływowego Youtubera według Forbesa. Dość pisania o sukcesach, czas przyjrzeć się wpadkom. Bądźcie z nami na żywo oglądając to ogromne przedsięwzięcie w PPV.

*Wydarzenie jest przeznaczone dla osób dorosłych.


W Roaście udział wezmą:
Karol "Friz" Wiśniewski
Mateusz Socha
Gargamel
Gimper
Paweł Chałupka
Wojtek Przeździecki (WiP Bros)
Michał Kutek
Maciej Brudzewski
Mieszko Minkiewicz


Prowadzący: Rafał Rutkowski


Produkcja:
Agencja Stand-up Comedy
Stand-up No Limits


Wersja BASIC 23 PLN: - Dostęp 24h - Jakość HD (720p) Wersja PREMIUM 28 PLN: - Dostęp 7 dni - Jakość FHD (1080p)


LOGOWANIE:

  • Bilet możesz zrealizować na stronie www.roastfriza.pl. Aby zrealizować kod/bilet należy się najpierw zalogować na platformie www.roastfriza.pl dostępnej również pod adresem https://playlive.net/#/info/28. Jeśli nie posiadasz konta, musisz dokonać rejestracji. Jeżeli jest wymagana aktywacja konta, aktywuj je wchodząc przez link wysłany na adres email podany przy rejestracji.
  • Po poprawnym zalogowaniu się na platformie możesz zrealizować kod wpisując go w polu formularza "Zrealizuj kod" i naciskając przycisk ze strzałką lub klawisz enter. Jeżeli kod jest poprawny wyświetli się lista produktów, jakie możesz otrzymać. Wybierz produkt klikając go.
  • Do Twojego konta zostanie dodany dostęp do wybranego produktu. Możesz obejrzeć materiał klikając przycisk OGLĄDAJ na stronie informacyjnej produktu lub przechodząc do listy dostępów znajdującej się w sekcji OGLĄDAJ w zakładce Konto (ikonka użytkownika w menu). 
  • Jeżeli nie widzisz dostępu do materiału, spróbuj odświeżyć dane klikając "Odśwież" w sekcji OGLĄDAJ lub wyloguj się i zaloguj ponownie.
  • Bilety zakupione na wydarzenie LIVE można realizować na 3 godziny przed rozpoczęciem transmisji.