Stand-up Adam Van Bendler Program "Placebo" - Adam Van Bendler z nowym programem "Placebo" w Gdańsku

Bilety na kabaret Stand-up Adam Van Bendler Program "Placebo" - Adam Van Bendler z nowym programem "Placebo" w Gdańsku - 30-04-2021

Kabaret Stand-up Adam Van Bendler Program "Placebo" - Adam Van Bendler z nowym programem "Placebo" w Gdańsku

Adam Van Bendler , Filip Puzyr

30.04.2021 20:00

Gdańsk(Pomorskie) - Dom Harcerza


Sprawdź bilety

Już 30 kwietnia w Domu Harcerza w Gdańsku wystąpi Adam Van Bendler z nowym programem "Placebo".


W nowym programie Adama, między innymi o wszystkich pokusach i skutkach pracy komika w polskim show biznesie. Emocjonalna kolejka górska w której ostatni wagonik złowrogo piszczy a operator chyba zapomniał, że przejażdżka jeszcze się nie skończyła, zostawiając na górze krzyczących ludzi. Co jest sposobem na karierę i dlaczego nie można zbudować z pieniędzy ściany, chroniącą przed depresją i wieczną pustką? Tego dowiecie się w nowym programie "Placebo" który wjeżdża właśnie na polskie sceny!


Gospodarz sceny: Filip Puzyr


Start 20:00

Bramy 19:30

Bilety: 40/50 PLN


Wydarzenie odbędzie się na aktualnie obowiązujących zasadach sanitarnych. **Kupując bilet Kupujący oświadcza że nie jest na kwarantannie oraz że jest zdrowy. ***Uczestnik ma obowiązek samodzielnego wyposażenia się w materiały ochrony osobistej służące do zakrywania ust i nosa. ****Kupując bilet uczestnik akceptuje klauzule dot. ochrony danych osobowych, umożliwiające Organizatorowi udostępnienie Głównemu Inspektoratowi Sanitarnemu i służbom porządkowym danych osobowych podanych przy zakupie biletów.


Do zobaczenia!

Sprawdź bilety