Stand-up: Jakub Poczęty i Ryszard Mazur - Wrocław Stand-up! Jakub Poczęty & Ryszard Mazur

Bilety na kabaret Stand-up: Jakub Poczęty i Ryszard Mazur - Wrocław Stand-up! Jakub Poczęty & Ryszard Mazur - 04-06-2021

Kabaret Stand-up: Jakub Poczęty i Ryszard Mazur - Wrocław Stand-up! Jakub Poczęty & Ryszard Mazur

Jakub Poczęty-Błażewicz , Ryszard Mazur

04.06.2021 20:00

Wrocław(Dolnośląskie) - WędrowkiPub


Wracamy! Zapraszamy na występ komediowy, który rozgrzeje Was w piątkowy wieczór i da Wam energię do ruszenia na miasto! Wystąpią dla Was:


Ryszard Mazur - Chan Wałbrzycha, swój chłop. Łapy jak gałęzie, bary o szerokości framugi, serce gołębia. Przed Wami program komediowy człowieka, który idzie przez życie na własnych warunkach, bo nikt inny by ich nie udźwignął, co odnosi się zarówno do jego niezależności jak i aparycji. Rychu ten puls ma i z niego korzysta. Jak pić, to do rana, jak tańczyć, to do upadłego i nigdy się nie wycofywać. Tak samo Ryszard nie patyczkuje się ze swoją komedią - mówi to, na co ma ochotę, kiedy ma na to ochotę. Dzięki temu dotrze do Ciebie swoją uczciwością i choć wie, że nie zawsze musi mieć rację, to nikt nie jest tak bardzo Ryszardem Mazur, jak Ryszard Mazur.


Jakub Poczęty - czujny obserwator, z mordeczką która idealnie wtapia się w tłum. Mógłby być stalkerem i męczyć ci siostrę, ale zamiast tego został komikiem, przygląda się światu i komentuje zabawnie co robimy źle jako ludzkość. Charakteryzuje go pewność siebie, energia, szukanie kontaktu z publicznością i pewien specyficzny sposób bycia, który nie dopuszcza do niego myśli, że to co ma na talerzu może mu wystarczyć. Występował w TVP, u Kuby Wojewódzkiego i w Comedy Central, ale twierdzi, że najgorsze nadal przed nim. Jakub wystąpi z programem pt. "Zmieńcie mi planszę" w którym opowie o dzieciach, social mediach, związkach tych mniej lub bardziej udanych. Dowiesz się gdzie i kiedy się nie zaręczać, co robi z człowieka uzależnienie od Facebooka, i co myśli pijany chomik.


Bilety już dostępne, zamów teraz, żeby nie przegapić tego wydarzenia!