Stand-up: Michał Kutek, Paweł Chałupka, Mieszko Minkiewicz - Władysławowo | Michał Kutek, Paweł Chałupka, Mieszko Minkiewicz

Bilety na kabaret Stand-up: Michał Kutek, Paweł Chałupka, Mieszko Minkiewicz - Władysławowo | Michał Kutek, Paweł Chałupka, Mieszko Minkiewicz - 23-07-2021

Kabaret Stand-up: Michał Kutek, Paweł Chałupka, Mieszko Minkiewicz - Władysławowo | Michał Kutek, Paweł Chałupka, Mieszko Minkiewicz

Mieszko Minkiewicz , Paweł Chałupka , Michał Kutek

23.07.2021 20:00

Władysławowo(Pomorskie) - Amfiteatr


Zapraszamy na najgorętszy wieczór komediowy tych wakacji!

Start: 20:00
Otwarcie bramek: 18:30
23 lipca w Amfiteatrze we Władysławowie wystąpią:

Paweł Chałupka - Zdobył serca widzów prawdziwymi historiami z życia z czasów pracy w gastronomii, jednak pod maską frustrata skrywa skrzydlatą duszę i pięknie pokręcony umysł. Nie zdziwcie się, jeśli jego występ nagle zacznie wykraczać znacznie poza ramy tradycyjnego stand-upu.

Michał Kutek - Były adwokat wydalony dyscyplinarnie z palestry przez pasję do komedii. Parafrazując słowa Ryszarda Pejii "Gdyby stand-up był zbrodnią dożywocie by siedział". Prezentuje inteligentny humor i dobrze skonstruowane żarty. Cały czas szuka, głównie siebie na scenie. Funkcjonujący w oparach delikatnego rozczarowania sobą i światem bardzo krytycznie podchodzi do wszystkiego co go spotyka i otacza. W komedii Michała dostrzeżecie, że on nad każdym tematem, o jakim pisze, się pochyla, zagłębia w niego, żeby żart sięgnął do możliwie jak największej liczby synaps, pobudzając przy tym słuchacza. Jako pierwszy komik w Polsce udostępnił nagranie składające się jedynie z dialogu pomiędzy nim a fanami, pt. "Luźna gaducha". Na Youtube dostępne są także jego programy, które wypuścił w 2019 roku "Kryzys wieku młodego" i "Nowe rozdanie".

Mieszko Minkiewicz, którego występ będzie zwieńczeniem jego Wielkiej Trasy Rowerowej która wynosi prawie 600 kilometrów! Mieszko robił w życiu wiele, żeby tylko nie pracować. Głównie wymyślał żarty. Z czasem to stało się pracą. Sam się załatwił. 13 lat na scenie, występy w Polsce i za granicą, miliony wyświetleń na youtubie, a on tylko chciał w grę w spokoju pograć. Mieszko to nie jeden z tych, co biegają po scenie. On w ogóle nie biega. Raczej patrzy z dystansem. Jak dostrzeże coś absurdalnego, to wyśmieje. Siebie też wyśmiewa, w pierwszej kolejności. Ale humor Mieszka to nie tylko beka z codzienności. Znajdziecie i jakiś bardziej zaangażowany tekst przemycony tu i tam. Bo największą ambicją Mieszka jest kogoś poruszyć, samemu jak najmniej się ruszając. O, taki właśnie. Ale poza tym głównie beka.

Prowadzenie: Adam van Bendler
Support: Paweł Bakteria

Bilety:
PULA I - 50 zł (do wyczerpania zapasów)
PULA II - 60 zł
LICZBA MIEJSC JEST OGRANICZONA!

*Wydarzenie odbywa się w reżimie sanitarnym, prosimy o zabranie ze sobą środków ochrony osobistej obowiązujących w dniu wydarzenia.
*Podczas występu obowiązuje zakaz nagrywania audio oraz video.
*Osoby przeszkadzające mogą zostać wyproszone bez możliwości zwrotu biletów.
*Występ przeznaczony jest dla osób dorosłych.
*Nie ma konieczności drukowania biletów, mogą one zostać przedstawione w formie elektronicznej.
*Wydarzenie jest organizowane na świeżym powietrzu, prosimy o zwrócenie uwagi na warunki atmosferyczne w dniu wydarzenia i ubranie się stosownie do pogody.