hype-art zaprasza: STAND-UP - Piotr ZOLA Szulowski, Błażej Krajewski, Darek Gadowski, Paweł Chałupka w Międzyzdrojach

Bilety na kabaret hype-art zaprasza: STAND-UP - Piotr ZOLA Szulowski, Błażej Krajewski, Darek Gadowski, Paweł Chałupka w Międzyzdrojach - 26-08-2021

Kabaret hype-art zaprasza: STAND-UP - Piotr ZOLA Szulowski, Błażej Krajewski, Darek Gadowski, Paweł Chałupka w Międzyzdrojach

Darek Gadowski , Paweł Chałupka , Błażej Krajewski , Piotr Zola Szulowski

26.08.2021 20:00

Międzyzdroje(Zachodniopomorskie) - Amfiteatr Międzyzdroje


Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie komediowe. Spektakularne połączenie osobowości i stylów. Wieczór 4 wspaniałych:

Piotr ZOLA Szulowski - niezrównane obserwator i narrator rodzinnych potyczek. Jeden z czołowych przedstawicieli polskiej sceny stand-up. Naturalny talent komediowy i niespełniony talent piłkarski. Gdyby nie sport prawdopodobnie nigdy nie poznałby... smaku alkoholu. Bardzo bliski przyjaciel Miśka Koterskiego przynajmniej tak twierdzą ludzie na ulicy. Prywatnie mąż, ojciec, zięć, szwagier, wnuk, duma rodziny, syn Państwa Szulowskich.

Błażej Krajewski - bydgoski komik znany z opowiadania historii z rodzinnego miasta, wielu wpadek, które Błażej przyciąga do siebie jak magnes oraz wcieleniami w barwne postaci zaczerpnięte ze świata popkultury.

Darek Gadowski - czysta koszalińska energia, spotkania z Darkiem to idealna terapia na smutną rzeczywistość. Jego stand-up napędzany na równi frustracją, inwencją i czystym relaksem wzbudza zasłużone reakcje w całym kraju. Każdy wieczór sygnowany nazwiskiem Darka Gadowskiego to tak naprawdę wizyta dawno niewidzianego, bliskiego przyjaciela, z którym uwielbiamy się śmiać i zgadzać na przemian.

Paweł Chałupka - zdobył serca widzów prawdziwymi historiami z życia z czasów pracy w gastronomii, jednak pod maską frustrata skrywa skrzydlatą duszę i pięknie pokręcony umysł. Nie zdziwcie się, jeśli jego występ nagle zacznie wykraczać znacznie poza ramy tradycyjnego stand-upu.

Wstęp na wydarzenie możliwy jest dla osób powyżej 16-go roku życia.
Uczestnik jest zobowiązany do zakrywania ust i nosa w sposób spełniający aktualne wymogi. Obowiązuje zakaz rejestracji występu w formie audio, video oraz zdjęć z lampą błyskową.
Sprzedaż biletów osobom trzecim jest zabroniona.