Stand-Up: Ewa Błachnio & Damian "Viking" Usewicz - Stand-up Kings Toruń: Ewa Błachnio & Damian "Viking" Usewicz

Bilety na kabaret Stand-Up: Ewa Błachnio & Damian "Viking" Usewicz - Stand-up Kings Toruń: Ewa Błachnio & Damian "Viking" Usewicz - 11-08-2021

Kabaret Stand-Up: Ewa Błachnio & Damian "Viking" Usewicz - Stand-up Kings Toruń: Ewa Błachnio & Damian "Viking" Usewicz

Ewa Błachnio , Damian Viking Usewicz

11.08.2021 20:00

Toruń(Kujawsko-pomorskie) - Lizard King


Kolejna edycja najstarszej sceny stand-upowej w Toruniu! Wystąpią przed Wami:


Ewa Błachnio - ...czyli pełen uśmiechu i pozytywnych emocji występ znanej polskiej artystki sceny kabaretowej. Kilkunastoletnie doświadczenie związanej do 2014 roku z kabaretem Limo sprawiło, że teraz z dumą pracuje na swój indywidualny dorobek artystyczny. Niejednokrotnie wcielała się w rolę konferansjera (Polsat Sopot SuperHit Festiwal, Sylwester z Dwójką, Telekamery). Aktualnie gra również role w spektaklach teatrów w Krakowie, Gdyni i Katowicach. Współtworzyła audycję Poliż Temat w RMF FM wraz z Robertem Korólczykiem i Mariuszem Kałamagą. Jej niezwykła charyzma i energia jaką emanuje ze sceny sprawiają, że każdy jej występ to niezwykła atmosfera i oczywiście pełna widownia!

Damian "Viking" Usewicz - szczeciński komik, konferansjer, organizator imprez komediowych. Ze sceną związany od ponad 10 lat. W swoich występach nieszablonowo porusza tematy z życia wzięte okraszając je dawką czarnego humoru i ogromnym dystansem do siebie.  Tym razem wystąpi z najnowszym programem "Życie 3.0", w którym zastanawia się co sprawia, że jesteśmy tym kim jesteśmy, dlaczego tak wiele rzeczy go denerwuję oraz dlaczego mały pęcherz to przekleństwo.

Imprezę jak zawsze poprowadzi Jakub Poczęty!