Stand-up - Paulina Potocka & Adam Sobaniec - Stand-up - Paulina Potocka & Adam Sobaniec w Czarnowo

Bilety na kabaret Stand-up - Paulina Potocka & Adam Sobaniec - Stand-up - Paulina Potocka & Adam Sobaniec w Czarnowo - 06-08-2021

Kabaret Stand-up - Paulina Potocka & Adam Sobaniec - Stand-up - Paulina Potocka & Adam Sobaniec w Czarnowo

Paulina Potocka , Adam Sobaniec

06.08.2021 20:30

Czarnowo(Mazowieckie) - Weź tu Przystań


Nie ma lepszego pomysłu na piątkowy wieczór niż wyjść się rozerwać w doborowym towarzystwie. A o porządną dawkę humoru zadbają niesamowici komicy Paulina Potocka oraz Adam Sobaniec.

Paulina Potocka od kilku lat z powodzeniem prezentuje swoje poczucie humoru na scenach w całym kraju. Wystąpi w nowym programie "Awokado". Została wielokrotnie wyróżniona na licznych festiwalach komediowych. Słynie z wyrafinowanych żartów i nieszablonowego podejścia do stand-upu. Prezentuje styl pełen absurdów i abstrakcji, bez pośpiechu. Na youtube można sprawdzić jej poprzedni program komediowy "Warto żyć" oraz rozmowę z Abelardem Gizą. Występowała w takich telewizjach jak Polsat, TVP Rozrywka oraz Comedy Central Polska. Prowadzi w Białymstoku scenę standupową. Zajęła II miejsce na PACE 2018 oraz I na Mulatce 2017, dwa razy z rzędu zdobyła tytuł "Królowej Łgarzy" na Festiwalu Małych Form Satyrycznych w Bogatyni. Jej ulubiona piosenka to "Nie poganiaj mnie, bo tracę oddech". Przestała mówić, że coś jest niemożliwe odkąd zobaczyła, że ludzie biją się o świeżaki w Biedronce. Sceptycznie podchodzi do nadmiernego optymizmu, bo zdaje sobie sprawę, że dziwna sytuacja ludzkości jeszcze potrwa. Obszary jej zainteresowania to przede wszystkim fragmenty rzeczywistości zatopione w wątpliwościach i braku pewności co do własnych przekonań na temat ludzi i świata. Rzecz o zmaganiu się z własną dynamiką życia postrzeganą często jako gra albo nawet lenistwo. A generalnie chodzi tylko o bezpośpiech. Rytm życia inny niż szybki.

Adam Sobaniec - Przedstawiciel łódzkiej sceny komediowej. Człowiek, który wygląda tak jak się zachowuje. Lekko nieokrzesany, ale niesamowicie zabawny. Sam sposób mówienia sprawia, że co niektórzy zaczynają rechotać. Jego występy są pełne improwizacji okraszonej abstrakcją, co sprawia, że to jeden z najciekawszych komików jakich wydała na świat Łódź.


Nie może Was zabraknąć!