Polski Festiwal Stand-upu - Dzień 4. Wieczór Crowd worku: Chałupka, Urbaniak, Sobaniec, Sikora, Gajda, Sosnowski, Hajdas, Burkacki, Gajewski, Topolski w Warszawie

Bilety na kabaret Polski Festiwal Stand-upu - Dzień 4. Wieczór Crowd worku: Chałupka, Urbaniak, Sobaniec, Sikora, Gajda, Sosnowski, Hajdas, Burkacki, Gajewski, Topolski w Warszawie - 15-08-2021

Kabaret Polski Festiwal Stand-upu - Dzień 4. Wieczór Crowd worku: Chałupka, Urbaniak, Sobaniec, Sikora, Gajda, Sosnowski, Hajdas, Burkacki, Gajewski, Topolski w Warszawie

Paweł Chałupka , Michał Kutek , Adam Sobaniec , Cezary Sikora , Adam Gajda , Mike Topolski , Andy Sosnowski , Karol Urbaniak , Mateusz Burkacki , Tobiasz Gajewski , Krzysztof Hajdas

15.08.2021 20:00

Warszawa(Mazowieckie) - Puenta Club


Cześć, witajcie! Gorące Lato, wolność i KOMEDIA! To już kolejny rok gdy spotykamy się w dużym gronie wraz z komikami by świętować Polski Festiwal Stand-upu. cool 4 dni sierpnia zamienią Warszawę w stolicę stand-upu. W tym roku przygotowaliśmy dla Was zajebiste atrakcje i zaprosiliśmy całe środowisko komików do Klubu Komediowego Puenta. To wszystko po to, by wspólnie z Wami stworzyć niezwykłe 4 noce, przeplatane żartami, muzyką, jedzeniem i rozmowom w kuluarach.


15 sierpnia (niedziela) - WIECZÓR CROWD WORKu
/ Klub Komediowy Puenta / start 20:00 / bramki 19:00


Line-up:
20:00-21:00 Stand-up: Krzysztof Hajdas, Mateusz Burkacki, Tobiasz Gajewski. Mike Topolski (z Londynu). Prowadzenie: Andy Sosnowski.

21:00- 21:20 przerwa
21:20 - 22:40 - WIECZÓR CROWD WORKu - na scenie kilku komików zajmie się improwizowaną częścią stand-upu. Przez crowd work rozumiana jest interakcja z publicznością - prowadzący Michał Kutek. Wystąpi m.in.: Paweł Chałupka, Karol Urbaniak, Adam Sobaniec, Cezary Sikora, Adam Gajda.

22:40 - AFTER


*Wydarzenie może być rejestrowane przez organizatorów, kupując bilety wyrażasz na rejestrację i udostępnienie wizerunku.
*Wydarzenie jest organizowane na świeżym powietrzu przy zadaszonej scenie oraz widowni, ale mimo wszystko prosimy o zwrócenie uwagi na warunki atmosferyczne w dniu wydarzenia i ubranie się stosownie do pogody.
*Wydarzenie odbywa się w reżimie sanitarnym, prosimy o zabranie ze sobą środków ochrony osobistej obowiązujących w dniu wydarzenia.
*Podczas występu obowiązuje zakaz nagrywania audio oraz video.
*Osoby przeszkadzające mogą zostać wyproszone bez możliwości zwrotu biletów.
*Występ przeznaczony jest dla osób dorosłych.
*Nie ma konieczności drukowania biletów, mogą one zostać przedstawione w formie elektronicznej.

*Bilety dla osób z certyfikatem szczepienia COVID-19 są dostępne wyłącznie dla osób które posiadają ważny certyfikat szczepienia, który należy okazać przy wejściu na wydarzenie.