Dolina śmiechu, zabawy i dobrego humoru! - FESTIWAL ŚMIECHU w Katowicach

Bilety na kabaret Dolina śmiechu, zabawy i dobrego humoru! - FESTIWAL ŚMIECHU w Katowicach - 04-09-2022

Kabaret Dolina śmiechu, zabawy i dobrego humoru! - FESTIWAL ŚMIECHU w Katowicach

Kabaret Paranienormalni , Tomek Kołecki , Grzegorz Halama , Arkadiusz Pan Pawłowski , Pan LI , Bartosz Gajda

04.09.2022 18:00

Katowice(Śląskie) - Dolina Trzech Stawów


W dzisiejszych czasach szczególnie ciężko znaleźć powód do radości i śmiechu, ale my wychodzimy temu na przeciw i tak jak po burzy wychodzi słońce, tak my po czasach smutku wyjdziemy do Was z świetnym repertuarem i poprawimy Wasze humory! Przemek, Adam i Piotr będą zwalczać nasze ponure nastroje niczym trzej muszkieterowie, ale chwila.. powiecie że Muszkieterów było czterech! Dlatego też na naszej scenie pojawi się niczym D'Artagnan niezapomniana i nietuzinkowa Marlena Mysza!

Grzegorz Halama zdradzi nam kilka sposób na odchudzanie, bo jak wiadomo podczas kwarantanny ciężko dbać o formę. Tomek Kołecki opowie nam niw o różach nie o bramkach, ale przekona nas , że warto mieć wymówkę. Na pewno podpowie nam kilka dobrych tekstów, których można użyć przy ciężkich sytuacjach... Bartosz Gajda również spróbuje doradzić nam jak radzić sobie podczas mieszkania z kobietą oraz pokaże nam że nie jest frajerem...

A na dokładkę Pan Pawłowski opowie nam o swoich ciekawych przygodach z dzieciństwa i nie tylko....

ale... jeśli ich rady i żarty nie pomogą to Pan Li słynny żulionista poradzi mężczyznom co robić, gdy odkażanie wyszło aż za dobrze. Zwieńczeniem i ostatnim ratunkiem, niczym magiczna szczepionka będzie Kabaret Paranienormalni, który pewnie pokaże kolejną sprawę dla reportera i pomoże zapomnieć o minionych faktach!


WSTĘP: 16+