Czesław Mozil - Warszawa - Muzyczny Stand-up Czesława Mozila: pożegnanie z programem

Bilety na kabaret Czesław Mozil - Warszawa - Muzyczny Stand-up Czesława Mozila: pożegnanie z programem - 01-10-2021

Kabaret Czesław Mozil - Warszawa - Muzyczny Stand-up Czesława Mozila: pożegnanie z programem

Czesław Mozil

01.10.2021 19:00

Warszawa(Mazowieckie) - Kultura Wysoka*


Muzyczny Stand-up Czesława Mozila to połączenie monodramu, stand-upu i koncertu jednego z najpopularniejszych współczesnych artystów - Czesława Mozila. Czy bycie alternatywnym artystą daje popularność wśród dresiarzy? Polska widziana z perspektywy podwójnego emigranta, żyjącego między Danią a Polską, kochającego absurdy obu tych krajów i patrzącego na wszystko z humorem. Historie z życia , opowiedziane za pomocą największych hitów Czesława. Przewrotna, słodko-gorzka i bardzo zabawna opowieść o patriotyzmie, emigracji i ojczyźnie, a także o codziennym życiu popularnego artysty Co to znaczy odnieść sukces w Polsce? Jak siedzieć na ławce rezerwowych, a i tak strzelać gole? Na to i inne pytania postaramy się odpowiedzieć podczas pożegnalnej trasy Czesława.

Nie należy się jednak z powodu tego pożegnania smucić! Czesław nie kończy kariery i nie żegna się z Wami, jest to pożegnalna trasa tego programu. Wyjątkowość tej trasy wzbogacona została o jeszcze jeden występ, Czesław zaprosił bowiem do udziału w trasie pewnego ciekawego jegomościa. O kim mowa? To Filip Van Der Brym, komik i stand-up'er, który będzie występował ze swoim programem poprzedzając występ Czesława. Kim jest FIlip? Urodził się w Polsce, ale dorastał i studiował w USA oraz Holandii. Jego zrelaksowana osobowość sceniczna, połączona z przemyślanym materiałem, zadowoli nawet największych komediowych snobów.

Grał m. in. w Operze Leśnej, Amfiteatrze Kadzielnia i na Torwarze. Występował dla BBC i Polsatu. Supportował m. in. Rafała Paczesia, Lotka, Kacpra Rucińskiego czy Rafała Rutkowskiego oraz anglojęzycznych komików: Judah Friedlanera i Ian'a Fidance. Występował również na Top of the Top Sopot Festiwal. Inteligentny, momentami niepoważny, zawsze kochający zabawę, zabierze Cię ze sobą w podróż po komedii, by dać upust irytującym frustracjom. Filip odnajduje rozsądek w śmiechu. Zapraszamy do śmiania się razem z nim.

------------------------
*Wydarzenie odbywa się w reżimie sanitarnym, prosimy o zabranie ze sobą środków ochrony
osobistej obowiązujących w dniu wydarzenia.
*Podczas występu obowiązuje zakaz nagrywania audio oraz video.
*Osoby przeszkadzające mogą zostać wyproszone bez możliwości zwrotu biletów.
*Występ przeznaczony jest dla osób dorosłych.
*Nie ma konieczności drukowania biletów, mogą one zostać przedstawione w formie elektronicznej