Grupa MoCarta i Przyjaciele w Krakowie

Bilety na kabaret Grupa MoCarta i Przyjaciele w Krakowie - 11-11-2021

Kabaret Grupa MoCarta i Przyjaciele w Krakowie

Włodzimierz Korcz , Alicja Majewska , Ania Rusowicz , Adam Nowak , Grupa MoCarta

11.11.2021 18:00

Kraków(Małopolskie) - ICE Kraków Congress Centre


Dla wszystkich sfrustrowanych długą przerwą w koncertach spowodowaną COVIDem mamy znakomitą propozycję oderwania się od tej przykrej sytuacji. Ten koncert zastąpi wyjście do najlepszej restauracji, czy przesunięty z powodu pandemii wyjazd na Hawaje, do Kozich Dołów, Łososiowic, czy Wielkiej Lipy. Cóż bowiem może być piękniejszego od kilku godzin wspaniałej rozrywki z najlepszym kwartetem i to nareszcie na żywo?!


Żeby rozbawić Państwa jeszcze mocniej zaprosiliśmy do udziału w naszych koncertach wspaniałych Przyjaciół:


Ania Rusowicz - królowa bigbitu, "zakręconą hipiską" i "najbarwniejsze dziecko - kwiat ostatnich lat". W twórczości idzie jednak własną drogą - raz wydaje się natchniona, innym razem twardo stąpająca po ziemi, zawsze mówi wprost.
Ireneusz Krosny - mim z którym Grupa MoCarta występuje od wielu lat, jest nie tylko estradowym partnerem zespołu, ale także ich nieświadomym nauczycielem sztuki kabaretowej.
Piotr Bałtroczyk - legendarny konferansjer, który swoją sympatię dla Grupy próbuje ukryć za uszczypliwymi zapowiedziami.

Jak przekłada się to na artystyczną przyjaźń, przekonacie się Państwo sami. Zapewniamy, iż będzie to cudowny wieczór i wywołamy szeroki uśmiech na Państwa twarzach!


Koncert "Grupa MoCarta i Przyjaciele" powstał, aby Państwo mogli choćby przez dwie godziny cieszyć się życzliwością i sympatią emanującą ze sceny. Każdy z Artystów podczas tego koncertu wykona ulubione utwory z własnego repertuaru, niektóre wspólnie z kwartetem. Grupa MoCarta również zagra to, co ma najlepszego. A wszystko w atmosferze przyjaźni, której nie da się ukryć.Powiązane