Adam Van Bendler Stand-up Prezentuje - Wiolka Walaszczyk z programem "Pucz" w Kościerzynie

Bilety na kabaret Adam Van Bendler Stand-up Prezentuje - Wiolka Walaszczyk z programem "Pucz" w Kościerzynie - 15-12-2021

Kabaret Adam Van Bendler Stand-up Prezentuje - Wiolka Walaszczyk z programem "Pucz" w Kościerzynie

Adam Van Bendler , Wiolka Walaszczyk , PAWEŁ BAKTERIA , Bartosz Strusiński

15.12.2021 19:00

Kościerzyna(Pomorskie) - Stary Browar


Już 15 grudnia na scenie Adama Van Bendlera w Starym Browarze w Kościerzynie wystąpi Wiolka Walaszczyk ze swoim najnowszym programem "Pucz"


Wiolka Walaszczyk - Hej Kochani, sama piszę swój opis, więc po co mam pisać w trzeciej osobie. Wcześniej pisałam: "Stand uperka z Gdańska, wulkan energii, piąty żywioł, kobieta tasak, Hulk w spódnicy, charyzmatyczna i bezkompromisowa." To wszystko prawda. Chociaż tym razem pragnę napisać nieco inaczej. Jeśli chcesz przyjść na wydarzenie, w którym będę prezentować swój materiał, możesz spodziewać się wulgarnej, czasem obleśnej, w małym stopniu agresywnej, uśmiechniętej kobiety na scenie. Nie boję się poruszać tematów, przy których ludzie pod nosem mówią "Jezu" albo "Co?". Walić to. Żyję nadzieją, że ludzie dobrze bawią się na moich występach i rozumieją co chcę im przekazać. Wolna głowa, olać konwenanse, warto pobyć choć przez chwilę bez ograniczeń, które sami sobie stawiamy.


Prowadzenie: Paweł Bakteria

Support: Bartosz Strusiński


Start: 19:00

Bramy: 18:30

Bilety: 40zł


*Wydarzenie odbędzie się na aktualnie panujących zasadach sanitarnych.


Do zobaczenia!