Stand-up: Piotrek Szumowski - Częstochowa / Piotrek Szumowski / Enzymy i Pioruny / 19.04.22, g. 19:00

Bilety na kabaret Stand-up: Piotrek Szumowski - Częstochowa / Piotrek Szumowski / Enzymy i Pioruny / 19.04.22, g. 19:00 - 19-04-2022

Kabaret Stand-up: Piotrek Szumowski - Częstochowa / Piotrek Szumowski / Enzymy i Pioruny / 19.04.22, g. 19:00

Częstochowa , Piotrek Szumowski

19.04.2022 19:00

Częstochowa(Śląskie) - PUB Sportowy Stacherczak


Elo! Pożegnalna trasa 2022 programu "Enzymy i Pioruny".

Piotrek Szumowski - Komik Dookoła Świata, Półczłowiek, Półgłówek, komik, autor, erudyta, tancerz, nie wojownik. Ma za sobą tysiące przemierzonych kilometrów, setki napisanych puent i uśmiech wart miliona słów (Jak to uśmiech ma za sobą? Na tyle głowy czy co?). Przed sobą i Wami: nowy program! "Enzymy i pioruny " zaczęły się od pytania. Mniejsza jakiego, ważne że odpowiedź na to pytanie wywołało kolejne i tak dalej, i tak dalej. Tak powstał ten materiał- z pytań, nie odpowiedzi. Nie pytaj dlaczego. Spodziewajcie się charakterystycznych dla Piotrka komediowych głębokich zanurzeń w tematy z pozoru błahe, zawsze opatrzonych trzeźwym spojrzeniem na własne możliwości i kiepską kondycję świata. Z pozoru mamy do czynienia z szerokim naiwniakiem, który potrzebuje mapy by wyjść z toalety. Tak naprawdę zawsze wychodzi oknem, by zmylić wrogów. Piotrek, niczym żaba z kontuzją pośladków, będzie skakał po tematach bez przystanku, ale każdy sus będzie kwitowany wybuchem śmiechu. Szykujcie się na mocne wyładowanie stand-upu, które zmienią Waszą dalszą percepcję obcowania z tą formą sceniczną.
Lub nie, ale na pewno nie będzie to czas zmarnowany.

+ support

Bilety w grudniu: 40zł
Od stycznia 50zł

Możliwość kupienia biletu kolekcjonerskiego.
W przypadku przeniesienia wydarzenia będzie można zwrócić bilet.
Wydarzenie dla dorosłych!

* Nagrywanie występu w formie audio i video jest zabronione
* Bilet nie daje prawa do przeszkadzania występującym. Organizator zastrzega sobie prawo * wyproszenia przeszkadzającej osoby, bez możliwości zwrotu za bilety.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl