Stand-up Płock - DAMIAN SKÓRA & FILIP PUZYR

Bilety na kabaret Stand-up Płock - DAMIAN SKÓRA & FILIP PUZYR - 26-01-2022

Kabaret Stand-up Płock - DAMIAN SKÓRA & FILIP PUZYR

Filip Puzyr , Damian Skóra

26.01.2022 20:00

Płock(Mazowieckie) - Rock '69


Zapraszamy na kolejny stand-up w Rock69 w Płocku! Tym razem na scenie w pełnych programach: DAMIAN SKÓRA oraz FILIP PUZYR! Wieczór poprowadzi ARKADIUSZ JAKSA JAKSZEWICZ. 


DAMIAN SKÓRA  

Komik, muzyk, średniego wzrostu, umiarkowana wada wzroku, stolec w normie, przeciwwskazań do przyjścia na jego występ nie stwierdzono. Damian to osoba transwiekowa - dziecko (czasem starzec) zamknięty w ciele 31-latka. W ubiegłorocznym konkursie na najlepszego Damiana Skórę zajął II miejsce. Nagradzany również wielokrotnie za wybitne osiągnięcia w języku łacińskim oraz w śpiewie niemym. Członek krakowskiej grupy Comedy Lab oraz Kraków Stand-Up Comedy, gdzie udziela się w języku angielskim. Aktywny muzyk, posiada na swoim koncie kilka projektów, z którymi zaliczył występy w TV i na festiwalach, oraz dla 8 osób w Pszczynie. Kilkakrotnie gościł na antenie Comedy Central, na YouTube, na podium Pojedynku Komików w Warszawie (I miejsce), one-man show w Koszalinie (I i II miejsce), oraz w Czechach (raz przejazdem, raz na wakacje). Nieskutecznie zakisił w tym roku dwa słoiki ogórków. Skutecznie za to napisał własny opis w trzeciej osobie. W najnowszym programie mówi żarty oraz inne rzeczy przydatne do śmiania. Prowadzi także kurs warsztatów oraz szkolenia z kursów.


FILIP PUZYR

Trójmiejski komik, improwizator i judoka. Popularyzator sportowego trybu życia i rujnowania go za pomocą alkoholu i złych decyzji. Na co dzień pracuje z dziećmi, więc musi udawać, że stand-up to program pomocy osobom z niedowładem kończyn dolnych. Prywatnie wielki amator świeżego chleba z masłem i solą.