Kabaret TEY | Grupa MoCarta - dwie rejestracje DVD w Lublinie

Bilety na kabaret TEY | Grupa MoCarta - dwie rejestracje DVD w Lublinie - 28-04-2022

Kabaret TEY | Grupa MoCarta - dwie rejestracje DVD w Lublinie

Grupa MoCarta

28.04.2022 18:30

Lublin(Lubelskie) - ACK UMCS Chatka Żaka


Grupa MoCarta zaprezentuje swój program „Grupa MoCarta wśród gwiazd”, a następnie na scenie wystąpi Kabaret TEY z wieloma gośćmi oraz gościnnym udziałem Grupy MoCarta.

„KABARET TEY 50 LAT - wspomnienia i pomówienia” – rejestracja DVD

Minęło 50 lat od premiery pierwszego programu Kabaretu Tey. Z tej okazji Zenon Laskowik i Krzysztof Jaślar przygotowali program, w którym przypomną fragmenty programów kabaretu Tey. Dla widzów to niepowtarzalna okazja zobaczyć w oryginale takie skecze i piosenki jak: „Mamuśka”, „Bieda”, „Szklarnie”, „Dla kogo Pani się tak dziś wystroiła”, „Starych nie ma chata wolna” i in. W programie wystąpią również: Katarzyna Pakosińska, Magdalena Pawelec, Grzegorz Tomczak, Michał Ruksza oraz gościnnie Grupa MoCarta.

"Grupa MoCarta wśród gwiazd" – rejestracja DVD

"Grupa MoCarta wśród gwiazd" to tytuł kolejnego programu znanego i lubianego kwartetu smyczkowego. Tym razem Bolek, Paweł, Michał i Filip otoczeni będą największmi gwiazdami muzyki. J. S. Bach opowie o początkach polifonii i o tym jak wynalazł nordic walking. Patron zespołu - Wolfgang Amadeusz wyjawi tajemnice skąd czerpie pomysły dla Grupy MoCarta, a Antonio Vivaldi przyzna się dlaczego skomponował tylko Cztery Pory Roku. W koncercie znajdą się również: skrócona historia muzyki według Grupy MoCarta, wizyta w wiedeńskiej rozgłośni radiowej 1785 roku, oraz żart, który rozchmurzy Ludwiga van Beethovena. Ale tylko na chwilę...

"Grupa MoCarta wśród gwiazd" to humor, elegancja i najlepsza muzyka. To rozrywka dla wszystkich pokoleń. Dla dorosłych, ich dzieci, oraz dla tych, którzy z Fryderykiem Chopinem chodzili do szkoły.

W przypadku spóźnienia się na rejestrację DVD nie gwarantujemy miejsca wskazanego na bilecie! Prosimy o wcześniejsze przybycie.