Kabaret TEY i Grupa MoCarta - dwie rejestracje DVD w Lublinie

Bilety na kabaret TEY i Grupa MoCarta - dwie rejestracje DVD w Lublinie - 28-04-2022

Kabaret TEY i Grupa MoCarta - dwie rejestracje DVD w Lublinie

Grupa MoCarta , Kabaret Tey

28.04.2022 18:30

Lublin(Lubelskie) - ACK UMCS Chatka Żaka


W przypadku spóźnienia się na rejestrację DVD nie gwarantujemy miejsca wskazanego na bilecie!
Prosimy o wcześniejsze przybycie.


Grupa MoCarta zaprezentuje swój program "Grupa MoCarta wśród gwiazd", a następnie na scenie wystąpi Kabaret TEY z wieloma gośćmi oraz gościnnym udziałem Grupy MoCarta.

"KABARET TEY 50 LAT - wspomnienia i pomówienia" - rejestracja DVD
Minęło 50 lat od premiery pierwszego programu Kabaretu Tey. Z tej okazji Zenon Laskowik i Krzysztof Jaślar przygotowali program, w którym przypomną fragmenty programów kabaretu Tey. Dla widzów to niepowtarzalna okazja zobaczyć w oryginale takie skecze i piosenki jak:  "Mamuśka", "Bieda", "Szklarnie", "Dla kogo Pani się tak dziś wystroiła", "Starych nie ma chata wolna" i in. W programie wystąpią również: Katarzyna Pakosińska, Magdalena Pawelec, Grzegorz Tomczak, Michał Ruksza oraz gościnnie Grupa MoCarta.

"Grupa MoCarta wśród gwiazd"
- rejestracja DVD
"Grupa MoCarta wśród gwiazd" to tytuł kolejnego programu znanego i lubianego kwartetu smyczkowego. Tym razem Bolek, Paweł, Michał i Filip otoczeni będą największmi gwiazdami muzyki. J. S. Bach opowie o początkach polifonii i o tym jak wynalazł nordic walking. Patron zespołu - Wolfgang Amadeusz wyjawi tajemnice skąd czerpie pomysły dla Grupy MoCarta, a Antonio Vivaldi przyzna się dlaczego skomponował tylko Cztery Pory Roku. W koncercie znajdą się również: skrócona historia muzyki według Grupy MoCarta, wizyta w wiedeńskiej rozgłośni radiowej 1785 roku, oraz żart, który rozchmurzy Ludwiga van Beethovena. Ale tylko na chwilę... "Grupa MoCarta wśród gwiazd" to humor, elegancja i najlepsza muzyka. To rozrywka dla wszystkich pokoleń. Dla dorosłych, ich dzieci, oraz dla tych, którzy z Fryderykiem Chopinem chodzili do szkoły.

Polecam,
W.A. Mozart