Stand-up Polska - Stand-up / Nagranie materiału / Warszawa / Maciek Adamczyk / 03.04.2022 / g.17:00

Bilety na kabaret Stand-up Polska - Stand-up / Nagranie materiału / Warszawa / Maciek Adamczyk / 03.04.2022 / g.17:00 - 03-04-2022

Kabaret Stand-up Polska - Stand-up / Nagranie materiału / Warszawa / Maciek Adamczyk / 03.04.2022 / g.17:00

Antoni Syrek-Dąbrowski , Łukasz Kowalski , MACIEK ADAMCZYK , Maciej Adamczyk , Agnieszka Matan

03.04.2022 17:00

Warszawa(Mazowieckie) - Terminal Kultury


Szanowni Państwo! Żegnam się z materiałem. Zapraszam serdecznie na nagranie "Syndromu Sztokholmskiego"! 


O czym będę mówił? W największym skrócie o ojcostwie. O tym, jak się czuję, co myślę i jak się odnajduję w nowej dla mnie sytuacji. Nie martwcie się, jeżeli nie macie dziecka. Nie trzeba być rodzicem, by się zrozumieć, jak bardzo mam przerąbane. Ponieważ zdaję sobie sprawę z trudności, z jakimi spotykają się rodzice, nagranie odbędzie się w niedzielę o 17. O tej godzinie łatwiej znaleźć osobę do opieki nad dziećmi niż np. o 20, jak zwykle imprezy komediowe się zaczynają. 


Jeżeli jednak nie macie gdzie się pozbyć dzieci, to przyjdźcie z nimi. Serio! To będzie impreza komediowa, na którą możecie przyjść z nimi!(*) Specjalnie dla tych rodziców, którzy chcieliby się rozerwać, a nie mają z kim zostawić swoich "pociech", na miejscu będzie czekał cały zastęp animatorek, które za niewielką opłatą utrzymają przy życiu owoc waszych lędźwi, kiedy Wy będziecie się z nich śmiać za ścianą. 


WAŻNE! Bilety dla dzieci będą w sprzedaży tylko do 30.03!!! 

GDZIE? Terminal Kultury Gocław ul. Nowaka-Jeziorańskiego 24 KIEDY? 03.04.2022 (niedziela) 

O KTÓREJ? 17:00-19:00 


WYSTĄPIĄ: 

Maciek Adamczyk 

Agnieszka Matan 

Antoni Syrek-Dąbrowski

Łukasz Kowalski

+ goście 


BILETY: - dorośli: 40zł - dzieci: 60zł (**) 


ANIMATORKI będą gotowe na Wasze potomstwo od 16:30! 


(*) Nasze animatorki są gotowe zajmować się dziećmi w wieku 3-12lat. Rodzice młodszych muszą dzwonić do dziadków, albo obejrzą sobie nagranie na YT. Starsze dzieci możecie zostawić w domu z włączoną konsolą i paczką chipsów. Nawet nie zauważą Waszej nieobecności. 

(**) Wybierzcie proszę taki rodzaj biletu, który odpowiada wiekowi waszego słodkiego maluszka. Pomoże to naszym dzielnym Opiekunkom odpowiednio się przygotować, by trzylatek nie musiał się z dziesięciolatkiem bawić.