Damian Skóra Stand-up - Stand-up |Sucha Beskidzka| Damian Skóra "Wspomnisz moje słowa" + support

Bilety na kabaret Damian Skóra Stand-up - Stand-up |Sucha Beskidzka| Damian Skóra "Wspomnisz moje słowa" + support - 16-09-2022

Kabaret Damian Skóra Stand-up - Stand-up |Sucha Beskidzka| Damian Skóra "Wspomnisz moje słowa" + support

Damian Skóra

16.09.2022 19:00

Sucha Beskidzka(Małopolskie) - Cofeina Jazz Cafe


Sucha Beskidzka! Już 27 maja zapraszamy na kolejny stand-up. Tym razem wystąpi Damian Skóra!

Damian to osoba rzutka, krzepka, ochocza oraz łysa, trochę nerwus. Posiada balkon, ale kiedyś chciałby psa. Ma na koncie kilka wygranych konkursów komediowych, występów telewizyjnych oraz materiałów umieszczonych na youtube i płatnych platformach. Jego ostatni program "Ma Pan rację, przepraszam" cieszy się bardzo dobrymi recenzjami i jest dostępny pod tym adresem: https://youtu.be/o7UmATVvClk - oszczędnie gospodaruje tam wulgaryzmami, aby ustąpić miejsce większej ilości absurdu i obserwacjom wychodzącym poza kanon "co te kobitki mają w tych torebkach".

W nowym, nieco bardziej bezpośrednim w swoim przekazie materiale "Wspomnisz moje słowa" szczere wyznania mieszają się z abstrakcją. Damian wyciąga kolejne elementy rzeczywistości i pojedynkuje się z nimi na stojąco, czasem w parterze. Czasem jest to przeciwnik godny, a czasem niskiej reputacji tematyka około cielesna (protezy również uwzględniane). Niemniej, są to rzeczy przydatne do śmiania.

Zapraszamy również osoby, które chcą się złapać za guzik widząc Damiana i zapewnić sobie szczęście. Znajomym będziecie mogli wmawiać, że macie zdjęcie z Arturem Szpilką / Grubsonem / Parisem Platynovem (niepotrzebne skreślić) i wszyscy wyjdą zadowoleni.

Prowadzenie: Przemek Grajny