Stand-up: Wojtek Kamiński, Michał "Mimi" Zenkner - Stand-up Wojtek Kamiński, Michał "MIMI" Zenkner w Szamotułach

Bilety na kabaret Stand-up: Wojtek Kamiński, Michał "Mimi" Zenkner - Stand-up Wojtek Kamiński, Michał "MIMI" Zenkner w Szamotułach - 07-10-2022

Kabaret Stand-up: Wojtek Kamiński, Michał "Mimi" Zenkner - Stand-up Wojtek Kamiński, Michał "MIMI" Zenkner w Szamotułach

Wojtek Kamiński , Piotr Skucha , Michał Zenkner

07.10.2022 19:00

Szamotuły(Wielkopolskie) - Pub CHATA ALCHEMIKA


Zapraszamy wszystkich na spotkanie ze STAND-UP! Gośćmi specjalnymi tego wieczoru będą Wojtek Kamiński oraz Michał "Mimi" Zenkner.

Wojtek Kamiński
"Kiedy miałem siedemnaście lat, byłem praktycznie nieśmiertelny. Później poziom nieśmiertelności malał, malał… a świat niebezpiecznie, jak boa dusiciel, zaciskał się wokół mnie. Aż któregoś dnia… Pamiętaj, jeśli nagle w drodze na cmentarz zorientujesz się, że nie jedziesz, tylko cię wiozą, to raczej to już jest koniec." Zapraszam na mój program "Escape room".

MIMI Zenkner
Na scenie komediowej działam od kilkunastu lat. Wcześniej w kabaretach: K2 i hlynur, od 2020 roku robię stand-up. W przerwach między lockdownami. "MałoZajebista Małpa" to mój drugi program. Dłuższy niż poprzedni. I lepszy. To drugie ważniejsze. Staram się być konsekwentny i konsekwentnie pogrążam się w oczach widzów. No bo jak wskazuje tytuł, program jest w dużej mierze o mnie. Jak ktoś nie wierzy, niech spojrzy na zdjęcie. Tak że jeśli ktoś chce nie tylko się pośmiać, ale też dowartościować- zapraszam podwójnie!