Warsaw Stand-up - Młode Wilki Polskiego Stand-up'u w Poznaniu

Bilety na kabaret Warsaw Stand-up - Młode Wilki Polskiego Stand-up'u w Poznaniu - 07-01-2023

Kabaret Warsaw Stand-up - Młode Wilki Polskiego Stand-up'u w Poznaniu

Roman Kostelecki , Aleksei Rogozin , Bartek Toczek , Senior Suarez , Bartek Pacuszkie , Artek Kochanowski , Kamil Maleszyk

07.01.2023 18:00

Poznań(Wielkopolskie) - TROPS Akademickie Centrum Kultury


Warsaw Stand-up oraz Trops Akademickie Centrum Kultury zapraszają was na wyjątkowe wydarzenie stand-up'owe! W sobotę 07.01 o 18:00, nasze najlepsze wilki zaprezentują Państwu swoje najlepsze żarty oraz zapewnią przemiłą atmosferę, siedem wilków w cenie jednego!


Ze swoimi żartami wystąpią:

BARTEK TOCZEK - były filozof, tester fikcji i rzeczywistości. Prozę życia zmienia na komedię, odwiedzając wieczorami liczne lokale w Polsce. Tyje w standupowe doświadczenie. Na imprezie zaprezentuje fragmenty swojego programu "DIETOX".
ROMAN KOSTELECKI - najprzystojniejszy oraz najśmieszniejszy komik z Ukrainy. W swojej krótkiej dwuletniej karierze już zdążył zahaczyć o 2 sezony Comedy Club. Jako że jest w naszym kraju od niedawna ma dużo śmiesznych uwag, którymi chętnie się podzieli.
ARTEK KOCHANOWSKI - ma 29 lat, pochodzi z miasta Warka. Stand-up uprawia od roku. W swoim dorobku ma już sporo sukcesów, większość negatywnych. Najczęściej żartuje ze swoich problemów w relacjach z innymi ludźmi.
KAMIL MALESZYK - reprezentuje niezręczny styl przyprawiony dozą bardzo suchych żartów. Określenia creepy i cringe są jak najbardziej oddają, to co chce nam przekazać ten początkujący komik.
BARTEK PACUSZKIE - urodził się i mieszka na warszawskiej Pradze. Lubi żarty które śmieszą wszystkich i te które nie śmieszą nikogo. Ma duży dystans do siebie i otaczającego go świata. Zamienił dziennikarstwo na Stand-up ale trochę żałuje bo polityka bywa zabawniejsza. Jak sam mówi: Stand-up uprawia od niedawna ale za to bez efektów. 
ALEKSIEI ROGOZIN - Aleksei od wielu lat zawodowo i z pasją zabierał pracę Polakom. Teraz robi stand-up, zabierając Polakom też miejsca na scenie. Z wykształcenia historyk, Aleksei nigdy nie pogodził się z losem. Nadal szuka siebie, bo nie pamięta, gdzie zostawił. Dni spędza w archiwach i bibliotekach (przynajmniej tak twierdzi), ale późnym popołudniem wlatuje na scenę, aby marudzić na bóle w plecach i słabnący wzrok.
SENIOR SUAREZ - wychował się Warszawie grając w futbol. W skrócie całe życie stał w korkach. Nosi wąsy, bo to jedyne co mu rośnie. Interesuje się grzybobraniem.
***************************************
Bilety: 30 zl
Bramę otwieramy o 17:15.
Wydarzenie 18+, osoby przeszkadzające zostaną proszone o opuszczenie imprezy.
Na terenie lokalu obowiązuje zakaz wnoszenia napojów oraz obowiązkowa szatnia 4zł.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl