Stand-up comedy: Przemek Grajny i Piotr Przytuła - Stand-up / Tarnów - Piotr Przytuła i Przemek Grajny

Bilety na kabaret Stand-up comedy: Przemek Grajny i Piotr Przytuła - Stand-up / Tarnów - Piotr Przytuła i Przemek Grajny - 18-04-2023

Kabaret Stand-up comedy: Przemek Grajny i Piotr Przytuła - Stand-up / Tarnów - Piotr Przytuła i Przemek Grajny

Piotr Przytuła , Przemek Grajny

18.04.2023 19:00

Tarnów(Małopolskie) - Pół na Pół


Tarnów! Zapraszamy na stand-up. Z pełnymi programami wystąpią dla Was:

Przemek Grajny
Człowiek wielu talentów, który próbował już prawie wszystkiego. Gdyby mu wszystko wychodziło, stałby się Ryanem Goslingiem południowej Polski. Na scenie od 2019 roku, jak sam stwierdza "najgorsze jest pierwsze osiem lat". Nie licząc open-mica nagranego butelką po Bystrzance, debiutował w sieci programem "Homme fatale", który zebrał doskonałe recenzje oraz dwie gwiazdki Dębicy. Wystąpił w 1 z 10, kandydował do rady powiatu, napisał dwie książki, latał na smokach. Ale to jest "ani w imię ojca", perspektywy są szersze. Zapraszam, będzie świetnie!

Piotr Przytuła
Pochodzący z Sosnowca facet po trzydziestce. Podobno kiedyś trenował boks, ale częściej widziano potwora z Loch Ness niż jego sierpowy. Na swoim ostatnim turnieju przegrał z wolnym losem. Teraz los skierował go do komedii, gdzie idzie mu coraz lepiej. Na scenie raz wulkan energii, raz spokojne fale Dunaju. Nigdy nie wiesz, czym Cię zaskoczy. Organizator wydarzeń komediowych, komik, konferansjer, akrobata. Po prostu Przytuła. Piotr Przytuła.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl