Warsaw Stand-up - Stand-up Nie-Open Mic - Warsaw Stand-up x Skrzypek, Suarez, Kostelecki, Maleszyk, Legońkoff w Warszawie

Bilety na kabaret Warsaw Stand-up - Stand-up Nie-Open Mic - Warsaw Stand-up x Skrzypek, Suarez, Kostelecki, Maleszyk, Legońkoff w Warszawie - 30-12-2022

Kabaret Warsaw Stand-up - Stand-up Nie-Open Mic - Warsaw Stand-up x Skrzypek, Suarez, Kostelecki, Maleszyk, Legońkoff w Warszawie

Roman Kostelecki , Senior Suarez , Kamil Maleszyk , Tomasz Skrzypek , Jarosław Legońkoff

30.12.2022 19:00

Warszawa(Mazowieckie) - Świetlica Wolności


Warsaw Stand-up oraz Świetlica Wolności zapraszają was na wyjątkowe wydarzenie stand-up'owe! W piątek 30.12 o 19:00, nasi najlepsi komicy, zwycięzcy "Zapasów Komediowych" oraz część Młodych Wilków polskiego stand-up'u,  zaprezentują Państwu swoje najlepsze żarty oraz zapewnią przemiłą atmosferę, pięciu komików w cenie połowy jednego!


Ze swoimi żartami wystąpią:
TOMEK SKRZYPEK -  komik absurdu, absurd komiku, komik komiku, absurdu absurdalis.
ROMAN KOSTELECKI - najprzystojniejszy oraz najbardziej autentyczny komik z Ukrainy. W swojej krótkiej dwuletniej karierze już zdążył zahaczyć o 2 sezony Comedy Club. Jako że jest w naszym kraju od niedawna ma dużo śmiesznych uwag, którymi chętnie się podzieli.
KAMIL MALESZYK - reprezentuje niezręczny styl przyprawiony dozą bardzo suchych żartów. Określenia creepy i cringe są jak najbardziej oddają, to co chce nam przekazać ten początkujący komik.
SENIOR SUAREZ - wychował się Warszawie grając w futbol. W skrócie całe życie stał w korkach. Nosi wąsy, bo to jedyne co mu rośnie. Interesuje się grzybobraniem.
JAREK LEGOŃKOFF - stand-uper z Białej Podlaskiej, którego styl to: jak najwięcej puent i jak najmniej kompromisów.
Swoim bezkompromisowym poczuciem humoru rozbawił już tysiące osób. Parę też obraził, ale jak sam twierdzi: Żartować można ze wszystkiego tyle, że nie z każdym.

Partner:
Stand-up No Limits

Bilety: 20 zl
Bramę otwieramy o 18:30.
Wydarzenie 18+, osoby przeszkadzające zostaną proszone o opuszczenie imprezy.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl