Stand-up Łódź - antyWALENTYNKI | PAULINA POTOCKA, TOMASZ BORAS, JULIUSZ SIPIKA, ARKADIUSZ JAKSA JAKSZEWICZ

Bilety na kabaret Stand-up Łódź - antyWALENTYNKI | PAULINA POTOCKA, TOMASZ BORAS, JULIUSZ SIPIKA, ARKADIUSZ JAKSA JAKSZEWICZ - 14-02-2023

Kabaret Stand-up Łódź - antyWALENTYNKI | PAULINA POTOCKA, TOMASZ BORAS, JULIUSZ SIPIKA, ARKADIUSZ JAKSA JAKSZEWICZ

Juliusz Sipika , Paulina Potocka , Arkadiusz Jaksa Jakszewicz , Tomasz Boras Borkowski

14.02.2023 17:30

Łódź(Łódzkie) - KIJ


II godzina tego cudownego show!!!


Drodzy łodzianie! Wracamy z tradycyjnymi łódzkimi antyWalentynkami komediowymi!!! Będą żarty o miłości i o niemiłości. Będą żarty o amorkach, ale także i o zwykłej ludzkiej zawiści. 


Na scenie:  

PAULINA POTOCKA 

Od kilku lat z powodzeniem prezentuje swoje poczucie humoru na scenach w całym kraju. Jest jedną z najbardziej znanych kobiet na polskiej scenie komediowej. Za swój klimatyczny rodzaj humoru została wielokrotnie wyróżniona na licznych festiwalach komediowych. Słynie z wyrafinowanych żartów i nieszablonowego podejścia do stand-upu. Prezentuje styl pełen absurdów i abstrakcji, bez pośpiechu. Na youtube można sprawdzić jej poprzedni program komediowy "Warto żyć". 


TOMASZ BORAS BORKOWSKI

 Sam o sobie mówi, że urodził się w roku 1976 oraz w 2015, kiedy po raz pierwszy stanął na scenie. Rok później wygrał największy festiwal stand-upowy w Polsce. Od tamtej pory regularnie występuje na scenach całego kraju. Ma za sobą również występy zagraniczne dla europejskiej polonii oraz udział w produkcjach komediowych w Polsacie, TVN i Comedy Central. Specjalizuje się głównie w krótkich żartach zwanych one-linerami, którymi celnie punktuje zarówno rzeczywistość, jak i nierzeczywistość, bo nie stroni też od absurdu. Przewrotny, zaskakujący, a przede wszystkim piekielnie zabawny. Jeden z najoryginalniejszych komików na polskiej scenie. 


JULIUSZ SIPIKA

pochodzi z Łodzi i jak Łódź wygląda. Brzydka facjata skrada tylko jeszcze brzydszy środek. Jeżeli chcecie wycieczkę z przewodnikiem po mrocznych zakamarkach duszy i miasta to pozostaje wam tylko kupić bilet. Obiecuje wiele emocji, czasem strachu, a na koniec postram się o happy end. Informuje również, że program mój nie jest dofinansowany przez państwowy fundusz rehabilitacyjny, a cały dochód ze sprzedaży biletów zostanie przeznaczony na używki. 


ARKADIUSZ JAKSA JAKSZEWICZ

Rudobrody krasnal z Warmii, co z niejednego ogrodu rzodkiew kradł. Miłośnik tatuaży, szybkich zapiekanek i smacznych samochodów. Sam produkuje witaminę D, a wolnej chwili przenosi się do wczesnego średniowiecza, gdzie zmienia historię. Ale takie mało znaczące fakty, bo bawi go ogólna nieporadność ludzkości i zjadanie się systemu. Wiedzie szczęśliwe życie podróżnika, jest wyposażeniem taboru.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl