Warsaw Stand-up - Młode Wilki Polskiego Stand-up'u w Piaseczno part 2: Suarez, Pacuszkie, Kochanowski, Rogozin

Bilety na kabaret Warsaw Stand-up - Młode Wilki Polskiego Stand-up'u w Piaseczno part 2: Suarez, Pacuszkie, Kochanowski, Rogozin - 19-07-2023

Kabaret Warsaw Stand-up - Młode Wilki Polskiego Stand-up'u w Piaseczno part 2: Suarez, Pacuszkie, Kochanowski, Rogozin

Aleksei Rogozin , Senior Suarez , Bartek Pacuszkie

19.07.2023 19:00

Piaseczno(Mazowieckie) - Puzzel Club


UWAGA! Warsaw Stand-up oraz Puzzle Club Piaseczno mają przyjemność zaprosić Was na JEDYNE W SWOIM RODZAJU wydarzenie stand-upowe. Wystąpią przed Wami MŁODE WILKI POLSKIEGO STAND-UPU, co oznacza, że możecie wziąć czynny udział w tworzeniu nowych gwiazd polskiej sceny stand-upowej!


Już 19.07, w środę, o godzinie 19:00, czterech MŁODYCH WILKÓW wystąpi dla Was w cenie JEDNEGO STAREGO. Imprezę poprowadzi gospodarz sceny - ROBERT ŻUCHOWSKI - laureat konkursu GAPA Stand-up, dwukrotnie brał udział w Polskim Festiwalu Stand-up' u. Na scenie uwielbia wcielać się w najróżniejsze postacie i rozkminiać co siedzi w ich głowie, chociaż jeszcze nie do końca rozpracował co siedzi w jego.
Wystąpią:
BARTEK PACUSZKIE - urodził się i mieszka na warszawskiej Pradze. Lubi żarty które śmieszą wszystkich i te które nie śmieszą nikogo. Ma duży dystans do siebie i otaczającego go świata. Zamienił dziennikarstwo na Stand-up ale trochę żałuje bo polityka bywa zabawniejsza. Jak sam mówi: Stand-up uprawia od niedawna, ale za to bez efektów.
ALEKSIEI ROGOZIN - Aleksei od wielu lat zawodowo i z pasją zabierał pracę Polakom. Teraz robi stand-up, zabierając Polakom też miejsca na scenie. Z wykształcenia historyk, Aleksei nigdy nie pogodził się z losem. Nadal szuka siebie, bo nie pamięta, gdzie zostawił. Dni spędza w archiwach i bibliotekach (przynajmniej tak twierdzi), ale późnym popołudniem wlatuje na scenę, aby marudzić na bóle w plecach i słabnący wzrok.
SENIOR SUAREZ - wychował się Warszawie grając w futbol. W skrócie całe życie stał w korkach. Nosi wąsy, bo to jedyne co mu rośnie. Interesuje się grzybobraniem.
Cena biletu: 30 zł.
Bramę otwieramy o 18:30.
Wydarzenie dostępne dla osób 18+.
Osoby przeszkadzające występującym, będą wyproszone z imprezy, dlatego:
Bawcie się dobrze i naśmiejcie się do syta i pamiętajcie, bez was nie ma MŁODYCH WILKÓW.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl