Warsaw Stand-up - Open Mic + Śpiewany Warsaw Stand-up: Kuba Nycz, Maciej Twarowski w Warszawie

Bilety na kabaret Warsaw Stand-up - Open Mic + Śpiewany Warsaw Stand-up: Kuba Nycz, Maciej Twarowski w Warszawie - 09-06-2023

Kabaret Warsaw Stand-up - Open Mic + Śpiewany Warsaw Stand-up: Kuba Nycz, Maciej Twarowski w Warszawie

Maciej Twarowski , Kuba Nycz

09.06.2023 19:00

Warszawa(Mazowieckie) - Świetlica Wolności


Piątkowy Stand-up w Świetlicy. W każdy piątek o 19.00 zapraszamy Was na stand-up do Świetlicy Wolności. W ten piątek komicy będą testować swój materiał na otwartej scenie - na której każdy może spróbować swoich sił, a następnie prowadzący w asyście zaproszonych gości rozwija pomysł stand-up'era. Rozwija piosenką, której kształt nada publiczność. Będzie to znakomita okazja do zobaczenia komedii na żywo.


Imprezę prowadzą:
Maciej Twarowski - jeden z najlepiej ocenianych komików w Polsce, scyzoryk oraz zdobywca nagrody komediowego debiutu roku 2019.
Kuba Nycz - Był w "Mam Talent", był w "X-Factor" i nawet nabił raz pół miliona wyświetleń na YT. Chyba, że to zbieżność nazwisk, ale nie wiem jak to sprawdzić. Chyba to ten.

Świetlica Wolności - miejsce na kulturalno-intelektualnej mapie Warszawy, które służy środowiskom studenckim, organizacjom pozarządowym oraz każdemu miłośnikowi klimatycznych miejsc spotkań.

Patronat: Stand-up No Limits.
Na czas wydarzenia dla gości stand-up'u -10% na barze!
Bilety: 15 zł.
Wydarzenie 18+, osoby przeszkadzające zostaną proszone o opuszczenie imprezy.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl