Kabaret Hrabi - Lubię to! w Warszawie

Bilety na kabaret Hrabi - Lubię to! w Warszawie - 01-10-2023

Kabaret Hrabi - Lubię to! w Warszawie

Kabaret Hrabi

01.10.2023 19:00

Warszawa(Mazowieckie) - Torwar


Program „Lubię to” to kompilacja skeczów i piosenek, ze wszystkich programów kabaretu Hrabi. Gdy się coś lubi, można to grać wiecznie. Bywają skecze świetne, docenione przez publiczność, ale nie ukochane przez samych artystów. Dobraliśmy jednak takie skecze i piosenki, które sprawiają przyjemność także i nam. Dając jednocześnie szansę widzom, którzy poznali Hrabi niedawno, by zobaczyli je po raz pierwszy.

Program „Lubię to” jest na bieżąco aktualizowany, zawiera również elementy improwizowane, zatem można spokojnie przyjść na niego kilka razy, bo za każdym razem odkryjecie w nim coś innego. Ten spektakl to jednak przede wszystkim ekskluzywna podróż sentymentalna i niech taką będzie.

W programie „Lubię to” Hrabi po raz pierwszy w swojej historii wystąpią we wspólnych skeczach ze swoimi wieloletnimi przyjaciółmi scenicznymi, z którymi do tej pory mijali się jedynie w garderobach. Katarzyna Pakosińska, Szymon Majewski i Piotr Głowacki gwarantują, że ten wieczór będzie wyjątkowy i tak, że o.

Wykonawcy: Joanna Kołaczkowska, Dariusz Kamys, Tomasz Majer, Łukasz Pietsch oraz Goście Specjalni: Katarzyna Pakosińska, Szymon Majewski, Piotr Głowacki.