Polski Festiwal Stand-upu - Dzień 1 w Warszawie


Polski Festiwal Stand-upu to święto całego środowiska komików. Czterodniowy Festiwal w tym roku obchodzi 6 edycje i już tradycją jest, że w trakcie tych wydarzeń pojawia się masa komików. Już na ten moment jest potwierdzonych ponad 60 nazwisk. Tegoroczna edycja jak ubiegłoroczna będzie odbywać się od 10 do 13 sierpnia w kultowej przestrzeni Centrum Praskie Koneser. Przez te 4 dni będziemy również świętować 10 lecie Stand-up No Limits.

Niezwykłe formaty komediowe
W tym roku na dwóch scenach Polskiego Festiwalu Stand-upu pojawia się wyjątkowe formaty komediowe, ale też sprawdzone występy i stałe punkty programu. Czekają Cię niezapomniane wieczory komediowe, których atmosfera Festiwalu nie jest porównywalna z żadnym innym występem. Przez 5 poprzednich edycji rozbawiliśmy tysiące gości na widowni. Zostań jedną z tych osób! Weź paczkę znajomych lub druga połówkę by zaskoczyć się komedią na żywo przyprawioną na każdy stopień pikanterii.

Najlepsi stand-uperzy i niezapomniane aftery komediowe
Cale miasteczko Festiwalowe w kultowym Praskim Koneserze to dwie sceny oraz spotkania z ulubionymi komikami w kuluarach. Nasze aftery będą odbywały się w Moxy Hotel mieszącym się obok głównej sceny. Na festiwalu wszyscy są otwarci, zapraszamy do zdjęć i rozmów, a także spędzenia czasu z przyjezdnymi artystami. Bądź częścią Festiwalu, bądź częścią afteru!

Pośpiesz się, bilety lada moment zostaną wyprzedane!
Komediowy After - w restauracji Hotelu Moxy, każdy Festiwalowicz, po zakupie biletu ma 20% zniżki na barze przy pokazaniu opaski.

KARNET UMOŻLIWIA UCZESTNICTWO W CAŁYM FESTIWALU - ODBIÓR OPASEK NA BRAMCE W KAŻDY DZIEŃ WYDARZENIA.

Line-up:
Polski Festiwal Stand-upu 2023

Dzień 1.
10 sierpnia 2023

19:00 - 20:00 - Koneser Stand-upu by Warsaw Stand-up - występ 5 komików. Prowadzi Bartosz Toczek (scena "Plac Konesera"):
Aleksey Rogozin
Jarek Legonkoff
Bartłomiej Zajda
Bartek Pacuszkie
Michał ŁOBEJKO

20:30 - 22:00 - Festiwalowy komediowy Podcast - Tomek Kołecki plus goście specjalni między innymi Jerzy Kryszak. Nie zabraknie komedii w wydaniu na żywo, przewrotnych pytań i spontanicznych żartów (scena główna "Butelkownia")

22:30 - 24:00 - "Masz minutę" - Nowy Format - Mieszko Minkiewicz, Adam Sobaniec, Łukasz Kowalski + goście. NIESAMOWITY FORMAT, charakteryzujący się wieloma komikami na scenie, każdy z uczestników ma minutę by przekonać publiczność i Komików w jury do swojego stylu. Ten format jest bardzo dynamiczny i podczas jego trwania nie ma przerwy od śmiechu (scena główna "Butelkownia").

24:00 - 1:00 Komediowy After z komikami - w restauracji Hotelu Moxy, każdy Festiwalowicz ma 20% zniżki na barze przy pokazaniu opaski.

Dzień 2.
11 sierpnia 2023

19:00 - 20:00 - Koneser Stand-upu by Warsaw Stand-up - występ 5 komików, prowadzi Roman Kostelecki (scena "Plac Konesera")

Kuba Wilczek
Jakub Rafalski
Marcel Bieńkowski
Martyna Podwysocka
Szymon Marchewka
Marta Górniak

20:30 - 21:30 Festiwal Stand-up Special, prowadzący Karol Urbaniak (Scena główna "Butelkownia"):

Bartosz Toczek,
Jasiek Borkowski,
Robert Żuchowski,
Krzysztof Kasparek

21:50 - 22:50 - cz.1 Roast Battle No Limits Edycja Festiwalowa. Jury: Sebastian Rejent, Mieszko Minkiewicz, Adam Gajda (scena główna "Butelkownia")
Skład:

Grupa A:
Pojedynek 1: Sylwia Wiszowata vs Mateusz Burkacki
Pojedynek 2: Roman Travnicek vs Tomasz Nowaczyk

Grupa B:
Pojedynek 3: Paweł Ścierski vs Szymon Jaworski
Pojedynek 4: Jakub Poczęty vs Senior Suarez

23:05 - 24:00 - cz.2 Roast Battle No Limits Edycja Festiwalowa. Jury: Sebastian Rejent, Mieszko Minkiewicz, Adam Gajda (scena główna "Butelkownia")

24:00 - 3:00 - Komediowy After z komikami - w restauracji Hotelu Moxy, każdy Festiwalowicz ma 20% zniżki na barze przy pokazaniu opaski.

Dzień 3.
12 sierpnia 2023

19:00 - 20:00 - Koneser Stand-upu by Warsaw Stand-up, prowadzi Kamil Maleszczyk (scena "Plac Konesera")

Grabowski Zbychu
Erwin Suszwedyk
Paweł Moskal
Marcel Chojnacki
Michał Juszczak
Mateusz Burnacki

20:30 - 21:30 - Dekada Stand-upu. Komediowy turniej na pytania i punkty. Prowadzący Cezary Sikora. Wystąpią między innymi (scena główna "Butelkownia"):

Sylwia Wiszowata,
Michał Leja,
Tomek Kołecki,
Adam Gajda,
Damian Skóra

21:50 - 23:30 - Rafał Banaś przedstawia "Wieczór Prawdziwych Historii", wystąpią: (scena główna "Butelkownia")

Jasiek Borkowski,
Julek Sipika,
Damian SKóra,
Karol Kopiec,
Karol Modzelewski

23:30 - 3:00 - Komediowy After - w restauracji Hotelu Moxy, każdy Festiwalowicz ma 20% zniżki na barze przy pokazaniu opaski.

Dzień 4.
13 sierpnia 2023

19:00 - 20:00 - Koneser Stand-upu by Warsaw Stand-up, prowadzi Senior Suarez, wystąpią: (scena "Plac Konesera")

Tomek Skrzypek
Kuba Nycz
Sylwia Urban
Piotr Mocarski
Szymon Baraniecki

20:30 - 21:30 - Impro dżem z komikami, prowadzi Mateusz Płocha, wystąpią między innymi: (scena główna "Butelkownia")

Michał Leja,
Adam Sobaniec,
Adam Gajda,
Filip Puzyr

Maciej Buchwald

21:50 - 23:00 - "Sprawa Dla komika" - Prowadzący Daniel Midas, wystąpią (scena główna "Butelkownia"):

Łukasz Kowalski,
Julek Sipika,
Filip Puzyr,
Kamil Kozieł

23:30 - 1:00 Komediowy After - w restauracji Hotelu Moxy, każdy Festiwalowicz ma 20% zniżki na barze przy pokazaniu opaski


Scena Darmowa: scena "Plac Konesera"
Scena Płatna: scena główna "Butelkownia"


Podczas występu obowiązuje zakaz nagrywania audio oraz video. Osoby przeszkadzające mogą zostać wyproszone bez możliwości zwrotu biletów
Występ przeznaczony jest dla osób dorosłych. Nie ma konieczności drukowania biletów, mogą one zostać przedstawione w formie elektronicznej.
Pojawienie się na wydarzeniu po planowanej godzinie startu oznacza brak gwarancji numeru miejsca z biletu. Można będzie zająć miejsce wskazane przez obsługę lub dowolne wolne miejsce na sali
Wydarzenie może być rejestrowane - biorąc udział w wydarzeniu zgadzasz się na udostępnianie wizerunku przez spółkę Agencja Stand-up Comedy oraz podmioty współpracujące.