Kabaret Moralnego Niepokoju - Normalne to to nie jest w Warszawie

Bilety na kabaret Moralnego Niepokoju - Normalne to to nie jest w Warszawie - 07-11-2024

Kabaret Moralnego Niepokoju - Normalne to to nie jest w Warszawie

Kabaret Moralnego Niepokoju

07.11.2024 17:30

Warszawa(Mazowieckie) - Scena Relax


Kup bilet Biletyna 20:30

Kup bilet Biletyna 17:30

Bezpieczne zakupy - oferta pochodzi od oficjalnych dystrybutorów.

Jak kupić bilet?

  • Kliknięcie przycisku "Kup bilet" powoduje przejście do strony internetowej naszego zaufanego partnera i to na jego stronie dokonujesz zakupu.
  • Pamiętaj, że jeśli miejsca są numerowane, to możesz wybrać miejsca, które najbardziej Tobie odpowiadają.
  • Pamiętaj takżę, że jeśli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z firm dysponuje innymi miejscami do wyboru.W sprzedaży od 3 tygodni
Do wydarzenia 118 dni

Normalne to to nie jest.

No czasem to już się nie da normalnie iść, bo człowiek się zatrzymuje, bo widzi albo słyszy coś, w co nie wierzy. "Normalne to to nie jest" – myśli sobie nie podejrzewając nawet że w tym samym czasie, ktoś obserwuje jego i też myśli, że "normalne to to nie jest". Wszystko się zmienia, powstają nowe słowa, stare zmieniają znaczenie. Mimo zimna chodzimy z gołymi kostkami, bo tak jest ładniej – choć chłodniej. Wyrzucamy bez namysłu coś, co jeszcze można naprawić. Nie ma już normalnej zimy ze śniegiem, na pustyni była ostatnio powódź i zalało Dubaj, strach coś powiedzieć, bo cię zakrzyczą że tak się nie mówi. Kiedyś były wspomnienia, teraz są wyłącznie traumy.

Mamy nowy program. Śmieszny, niegłupi chyba, nie widziany w telewizji, premierowy. Z naszego punktu widzenia taki normalny.

Zapraszamy na "Normalne to to nie jest".