Swiernalis // Perspektywy w Ostrowcu Świętokrzyskim

Koncert Swiernalis // Perspektywy w Ostrowcu Świętokrzyskim - 31-03-2017

Koncert Swiernalis // Perspektywy w Ostrowcu Świętokrzyskim

Swiernalis

31.03.2017 19:00

Ostrowiec Świętokrzyski (Świętokrzyskie) - Klub Perspektywy, ul. 3-go Maja 6.

30

Podziel się! Do terminarza Przypomnij mi
SWIERNALIS (trio) bierze na warsztat debiutancki album DRAUMA i w bogatych, żywiołowych aranżacjach prezentuje go na żywo!

SWIERNALIS to wokalista, tekściarz i instrumentalista. Urodzony w Suwałkach w ciągu swego życia pomieszkiwał w niezliczonej ilości miejsc w Polsce, jak i za granicą – co ułatwiło mu uzbieranie niebagatelnych historii na piosenki. Przez słuchaczy i krytyków doceniany szczególnie za głębokie i często kąśliwe teksty, które na długo wbijają się w pamięć. Zagrał ponad 150 koncertów dzieląc scenę z takimi artystami jak Imany, Maria Peszek, Hugo Race, czy Marek Dyjak. Jest laureatem nagrody im. Maksa Szoca na festiwalu FAMA 2016. We wrześniu 2016 nakładem wytwórni KAYAX ukazał się jego debiutancki album 'DRAUMA', wyprodukowany przez Pawła Cieślaka (Hasselhoff Studio). Debiut zajął mocne miejsce na polskiej scenie muzycznej – doceniony przez słuchaczy i dziennikarzy:
„Mariaż takich [muzycznych] rozwiązań nie jest łatwy do opisania jednym gatunkiem, jednak skwitować można krótko — fani mroku Nicka Cave’a i tajemnicy spod rockowego znaku Toma Waitsa będą Draumą zauroczeni." (Stanisław Bryś, somusic.pl)

Na scenie towarzyszy mu Szymon Siwierski (klawisze, syntezator, klarnet) oraz Jacek Wieczorkowski (perkusja, sampler). Podczas koncertu usłyszeć będzie można utwory z płyty DRAUMA w koncertowych aranżacjach, jak i nowy materiał.https://www.youtube.com/watch?v=OJ7kYqsOTig


Zapraszamy na koncert Swiernalis w Ostrowcu Świętokrzyskim
Koncert odbędzie się w/na Klub Perspektywy przy ul. 3-go Maja 6..Darmowy newsletter koncertowy

Szukasz koncertów w Ostrowcu Świętokrzyskim? Zapisz się!


Zaufało nam już 176 474 osób